Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski. 32. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Zdjęcia, wideo

Ewelina Fuminkowska
W niedzielę, 2 czerwca Orlęta Aleksandrów Kujawski podejmowały u siebie piłkarzy z Brześcia Kujawskiego. Od początku mecz był pełen emocji.

Na boisku w Aleksandrowie Kujawskim zmierzyli się piłkarze Orląt i Łokietka, to 32. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Od początku mecz był pełen emocji, a wiernych kibiców nie wystraszyły alerty pogodowe. Trybuny były pełne.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:2 dla drużyny Łokietka. Bramki dla zawodników z Brześcia zdobyli Damian Rutkowski (16 min) i Marcin Pałczyński (rzut karny, 24 min).

Dla Orląt gola zdobył w 26 minucie Marcel Wcisło.

- Mokra murawa, na szczęście nie pada. W ostatni czwartek było gorzej. Strugi wody lały się z nieba - mówi kibic Orląt.

Gospodarze przegrali 2:3, choć druga połowa zaczęła się obiecująco. W 67. minucie spotkania gola strzelił Sebastian Fido.

Jednak w dodatkowej trzeciej minucie meczu bramkę dla Łokietka zdobył Hubert Szymczak.

W klubie Orlęta Aleksandrów Kujawski nastąpiły zmiany w zarządzie. We wtorek 28 maja nowym prezesem został Janusz Stępiński. Jego zastępcami zostali Cezary Smieszny, były prezes, który niedawno zrezygnował i Michał Wilniewczyc.

W skład komisji rewizyjnej weszli: Waldemar Kostrzewski, Tomasz Skibiński i Krzysztof Wypij.

Rozmowa z nowym prezesem MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawskim w kolejnym tygodniu.