MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

MCK w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

Krzysztof Górski
Krzysztof Górski
archiwum
"Nasi mali przyjaciele" to tytuł konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, na który zaprasza Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na szeroko pojęte degradacyjne działanie człowieka na otaczającą przyrodę i szukanie rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku. Rozwijanie aktywności twórczej, kształtowanie wrażliwości artystycznej poprzez popularyzowanie różnych form plastycznych oraz upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska.

Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży szkół podstawowych klas I-VIII zainteresowanych przyrodą i działaniami na rzecz jej ochrony. Uczestnik konkursu zgłasza chęć wzięcia udziału w konkursie poprzez przesłanie lub przyniesienie maksymalnie jednej samodzielnie wykonanej pracy plastycznej. Każda Placówka może zgłosić nie więcej niż 50 prac. Praca powinna być wykonana w formacie A3 lub A4, dowolną techniką plastyczną płaską na papierze. np. rysunek, malarstwo, grafika, collage, fotomontaż, techniki łączone. Nie uwzględniamy płaskorzeźby, haftów, witraży itp.

Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 30 września 2020 r. o godz.15. Prace należy dostarczyć lub dosłać na adres: Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim ul. Parkowa 3.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziemy na stronie mckaleksandrowkujawski.pl.

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na aleksandrowkujawski.naszemiasto.pl Nasze Miasto