Sprawdź, gdzie nie będzie prądu w naszym regionie (24-29 kwietnia)

energa
W najbliższych dniach znów będziemy mieć przerwy w dostawie prądu. Sprawdź gdzie!

Region Włocławek
Miasto i Gmina Włocławek

25 kwietnia 8:00 - 11:00 stacja transformatorowa Józefowo 4
25 kwietnia 12:00 - 15:00 stacja transformatorowa Józefowo 5
26 kwietnia 7:30 - 15:30 stacja transformatorowa Józefowo 3
27 kwietnia 7:30 - 15:30 stacja transformatorowa Józefowo 3 obwód 100
28 kwietnia 8:00 - 10:00 i 28 kwietnia 20:00 - 29 kwietnia 22:00 stacja transformatorowa WPBO (cała) Włocławek ulica Polna od nr 1 do Zielnej, Zielna od Wapiennej do Chabrowej (numery nieparzyste), działki 30/1 i 30/13 oraz sklep Netto przy Zielnej oraz część ulicy Wapiennej
28 kwietnia 8:30 - 11:30 Włocławek ulica Górzysta 7, 9a i 19
29 kwietnia 8:00 - 12:00 Włocławek ulica Celulozowa 6-8 i działka 15 przez 90 Oltech
29 kwietnia 10:00 - 14:00 stacja transformatorowa Zazamcze 30 obwód 400 Włocławek ulica Toruńska garaże działka 42 przez 4

Gmina Fabianki
26 kwietnia 8:00 - 11:00 stacja transformatorowa Fabianki 2
26 kwietnia 11:15 - 14:15 stacja transformatorowa Cyprianka 1
28 kwietnia 8:00 - 11:00 stacja transformatorowa Cyprianka Mleczarnia
28 kwietnia 11:15 - 14:15 stacja transformatorowa Cyprianka Osiedle

Gmina Lubień Kujawski
26 kwietnia 8:00 - 11:00 stacja transformatorowa Kaliska 1
26 kwietnia 12:00 - 15:00 stacja transformatorowa Kaliska 3
29 kwietnia 8:00 - 11:00 stacja transformatorowa Kaliska 4
29 kwietnia 9:30 - 13:30 stacja transformatorowa Wiktorowo 4 obwód 100
29 kwietnia 12:00 - 15:00 stacja transformatorowa kaliska 5

Gmina Brześć Kujawski
26 kwietnia 9:00 - 14:00 stacja transformatorowa Guźlin 1

Gmina Choceń
29 kwietnia 8:30 - 11:30 stacja transformatorowa Olganowo 2

Region Radziejów
Gmina Izbica Kujawska

25 kwietnia 8:00 - 14:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SOKOŁOWO 1, 2, PASIEKA D, E .
25 kwietnia 8:00 - 11:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZCZKÓWEK 1, 2, 3, 4, Kolonia, WYSTRZELICE 1, JOASIN 2, 3, SZCZKOWO ZDZISŁAWIN, ZDZISŁAWIN 1, 2, Wiatraki, JOASIN WYSTRZELICE, CIEPLINY 1, 2, Kolonia, CIEPLINKI .

Gmina Osięciny
25 kwietnia 8:00 - 14:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NAGÓRKI 1 .
25 kwietnia 10:00 - 13:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŻAKOWICE 1 .
26 kwietnia 10:00 - 14:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BORUCIN 2 .

Gmina Raciążek
25 kwietnia 8:00 - 14:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARZEWO 4 .

Miasto i Gmina Radziejów
25 kwietnia 8:00 - 11:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOŁUNOWO 1 .
27 kwietnia 12:00 - 14:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWKI 1, 2, 3, BRONIEWEK 1, 2, Wiatraki .

Gmina Lubraniec
26 kwietnia 8:00 - 13:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC OCZYSZCZALNIA, MLECZARNIA .
27 kwietnia 9:00 - 15:00 i 28 kwietnia 9:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DOBIERZYN 1 .

Gmina Bądkowo
26 kwietnia 9:00 - 13:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYSOCIN 1, 2, 3, 4, 5, 6, WYSOCINEK 1, 2, JARANOWO 2, 3, Wiatraki .

Gmina Piotrków Kujawski
27 kwietnia 8:00 - 10:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW KALISKA 1, 2 .
27 kwietnia 10:00 - 12:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW WIŚNIOWA, KALINOWA, OSADA 1, 3, ANUSIN 1, 2 .

Gmina Dobre
28 kwietnia 9:00 - 13:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 3 .
29 kwietnia 9:00 - 13:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 2 .

Region Rypin
Gmina Dobrzyń nad Wisłą

25 kwietnia 7:30 - 18:00 i 26.04.201607:30 - 16:00 Stacja Główczyn 1.
25 kwietnia 7:30 - 09:00 i 25.04.201615:00 - 18:00 i 26.04.201607:30 - 09:00 i 26.04.201614:00 - 16:00 Stacje Główczyn 2 , Dyblin 2, 4, Wierznica 2.
28 kwietnia 7:30 - 09:00 i 29 kwietnia 14:00 - 16:00 Stacje Bachorzewo 1, 2, 3, 4, Strachoń, Zbyszewo 1, 2, EW Zbyszewo.
28 kwietnia 7:30 - 18:00 i 29 kwietnia 7:30 - 16:00 Stacje Dyblin 1, 2, 4, 6, 7, Główczyn 1, 2, Wierznica 2.
29 kwietnia 8:30 - 11:00 Stacja Chalin 1

Miasto i Gmina Rypin
25 kwietnia 8:00 - 13:00 Stacja Rusinowo 2.
26 kwietnia 8:00 - 12:00 Rypin ul. Kolorowa 4.

Gmina Tłuchowo
25 kwietnia 8:30 - 15:30 Stacja Kłobukowo 1.

Gmina Zbójno
26 kwietnia 8:00 - 15:00 Stacja Adamki 1.
27 kwietnia 10:00 - 15:00 Stacja Adamki 3.

Miasto i Gmina Lipno
26 kwietnia 8:15 - 13:15 Stacja Lipno Przekop obwód 500 - ul. Rapackiego.
26 kwietnia 8:30 - 13:00 Stacja Jastrzębie 3 kierunek Buchowo.
27 kwietnia 8:00 - 13:00 Stacja Lipno Mickiewicza obwód 200 - ul. Przekop.
28 kwietnia 8:00 - 09:30 Stacja Biskupin 5.

Gmina Rogowo
26 kwietnia 9:00 - 15:00 Stacja Kobrzyniec 6.
27 kwietnia 8:30 - 11:00 Stacja Kobrzyniec 4 kierunek Lipno.
27 kwietnia 10:00 - 14:00 Stacja Kobrzyniec 2 kierunek jezioro.

Gmina Skępe
26 kwietnia 9:30 - 10:30 Stacja Moczadła 2.
27 kwietnia 9:30 - 10:30 Stacje Ławiczek 1, 3.

Gmina Wielgie
27 kwietnia 8:30 - 15:30 Stacja Czarne 22 obwód 100 kierunek Szpadziński.
27 kwietnia 9:00 - 10:00 Stacja Będzeń 2.
28 kwietnia 8:30 - 13:30 Stacja Czarne 22.

Gmina Chrostkowo
27 kwietnia 9:00 - 14:00 Stacje Lubianki 2, 3.

Gmina Skrwilno
28 kwietnia 9:00 - 13:00 Stacja Okalewo 2.

Region Brodnica
Gmina Kurzętnik

25 kwietnia 7:00 - 20:00 Stacje: Kurzętnik: 3, 6, 12, Owczarnia, SAMINEX, Oczyszczalnia, Nielbark: 3, 6.
25 kwietnia 7:00 - 9:00 i 25 kwietnia 17:30 - 20:00 Stacje: Nielbark: 1, 4, Krzemieniewo 9, Kurzętnik: 5, 10, 2 PGR.
27 kwietnia 7:00 - 20:00 Stacje Kurzętnik 19, 2 PGR.
28 kwietnia 10:00 - 15:00 Stacja Lipowiec 2.
29 kwietnia 7:00 - 09:30 i 29 kwietnia 17:30 - 20:00 Stacje: Kurzętnik 1, 9, 10, 13, 16, Hydrofornia.

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
25 kwietnia 10:00 - 15:00 Stacja Ostrowite 1 GD.
25. kwietnia 12:00 - 16:00 Stacja Ostrowite 3 GD.
25 kwietnia 14:00 - 18:00 Stacja Ostrowite 4 GD.
27 kwietnia 8:00 - 10:0027.04.201620:30 - 22:00 Stacje: Betoniarnia, Panorama 1, Brodnicka 1, 2, Tartak dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Hubala, Bohaterów Kosmosu, Brodnicka, Jasna, Równinna, Widokowa, Zakole.
27 kwietnia 8:30 - 11:30 Linia Cieszyny 5 obwód 200.
28 kwietnia 8:30 - 13:30 Linia Olszówka 1 obwód 200.

Gmina Radomin
26 kwietnia 8:00 - 14:00 Stacja Skarlin 4.

Gmina Biskupiec
26 kwietnia 9:00 - 15:00 Stacja Piotrowice 1.

Miasto i Gmina Brodnica
26 kwietnia 9:00 - 14:00 Miejscowość Brodnica ulica Rapackiego 2.
27 kwietnia 10:00 - 15:00 Miejscowość Brodnica ulica Wojska Polskiego 45 i 47.

Gmina Osiek
26 kwietnia 12:00 - 15:00 Stacje Osiek 1, 2, Kretki PKP.

Gmina Grodziczno
28 kwietnia 9:00 - 16:00 Stacja Montowo 3.
29 kwietnia 9:00 - 16:00 Stacja Montowo PGR 1.

Flesz - posypały się mandaty, czy też popełniasz ten błąd?

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3