Wypadek na autostradzie A1 w powiecie aleksandrowskim. 3 osoby trafiły do szpitala

Paweł Czarniak
Paweł Czarniak
Do wypadku doszło na 172 kilometrze autostrady A1 w gminie Waganiec. Skoda zderzył się z samochodem ciężarowym.

Do wypadku doszło w poniedziałek 12 sierpnia około godziny 3 nad ranem. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki skoda i samochód ciężarowy.

Jak poinformowała st.sierż. Magdalena Jóźwiak, z KPP w Aleksandrowie Kujawskim, trzy osoby podróżujące samochodem osobowym trafiły do szpitala. Aktualnie trwają ustalenia dotyczące obrażeń poszkodowanych.

Ze względu na wypadek ruch w kierunku Gdańska odbywał się jednym pasem.

Wideo. Śmiertelne pobicie 3-latka we Włocławku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Pirat drogowy w Lublinie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na aleksandrowkujawski.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie