Weronika Łęgowska z CKB Potężnie w Ciechocinku została Mistrzynią Polski w boksie

Ewelina Fuminkowska
Weronika Łęgowska z Ciechocinka została Mistrzynią Polski w boksie na 2022.
Weronika Łęgowska z Ciechocinka została Mistrzynią Polski w boksie na 2022. Nadesłane
W Bytowie odbyły się walki finałowe Mistrzostw Polski w boksie młodziczek i młodzików. Jedną z walk stoczyła Weronika Łęgowska, wychowanka ciechocińskiego klubu CKB Potężnie.

W sali sportowej ZSP w Bytowie odbyły się Mistrzostwa Polski w boksie w młodziczek i młodzików. W turnieju boksować będą zawodniczki i zawodnicy urodzeni w 2008 roku. Jedną z walk do 44 kg stoczyła wychowanka klubu z Ciechocinka, Weronika Łęgowska.

Weronika zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów i została Mistrzynią Polski na 2022 rok!

To już piąty medal z Mistrzostw Polski, a zarazem drugi złoty, który wywalczyli zawodnicy CKB Potężnie. Drugie złoto wywalczyła Karolina Deręgowska. Srebro zdobyli Igor Piotrowski kadet oraz Patrycja Kwiatkowska juniorka. Brąz przypadł Patrycji Trykowskiej także juniorka.

Gratulacje!

Brak podmiejskiego autobusu.

"To małe miasto i wszędzie jest blisko. W złej sytuacji są osoby, które mają problemy z poruszaniem. Przydałoby się kilka linii z małymi busami. Z sanatorium wojskowego na dworzec jest kawałek drogi". Pan Janusz z Warszawy

Końcówka lata w Ciechocinku. Puste ulice i skwerki. Na co na...