W sobotę 5 października po godzinie 22 w miejscowości Stara Wieś w gminie Aleksandrów Kujawski miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek.
Jak poinformowała Marta Białkowska-Błachowicz, rzecznik policji w Aleksandrowie Kujawskim, doszło do potrącenia 24-letniego mężczyzny przez samochód marki Opel.
Niestety, 24-latka nie udało się uratować, poniósł śmierć na miejscu.
Komunikat policji:
Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w miejscowości Stara Wieś. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 24-letni pieszy.
Do zdarzenia doszło w sobotę (05.10.) około godziny 22.00 w miejscowości Stara Wieś. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 48-letni kierujący oplem potrącił 24-letniego mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego oplem, był trzeźwy.
- W Aleksandrowie Kujawskim policjanci zabezpieczyli 46,5 kg krajanki tytoniowej oraz 6,5 tysiąca papierosów
- Policjanci zlikwidowali plantację marihuany pod Ciechocinkiem [zdjęcia]
- Kierująca wręczyła 4 tysiące złotych policjantom z Aleksandrowa Kujawskiego. Wiozła poszukiwanego 24-latka
- Rozbój w parku w Aleksandrowie Kujawskim. Pobili 47-latka, kopali i uderzali go tasakiem a następnie zabrali mu telefon i kurtkę
Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Lucyna Nenow - wizyta prezydenta Dudy w Jaworznie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?