OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Policjant inowrocławskiej "drogówki" w kategorii Fitness Plażowe Debiutantów Open zajął drugie miejsce, a w kategorii Fitness Plażowe powyżej 178 centymetrów wzrostu - trzecie miejsce Nadesłane
Starszy posterunkowy Mikołaj Śmiałowski miniony weekend może zaliczyć do udanych. Policjant inowrocławskiej komendy w sobotę (28 sierpnia) wziął udział w zawodach VI Pucharu Bałtyku w Kulturystyce i Fitness, z których przywiózł kolejne medale.

Sukces policjanta z Inowrocławia

Zawody organizowane przez Polski Związek Kulturystyki i Fitness odbyły się w tę sobotę w Helu.

- Policjant inowrocławskiej „drogówki” w kategorii Fitness Plażowe Debiutantów Open zajął drugie miejsce, a w kategorii Fitness Plażowe powyżej 178 centymetrów wzrostu - trzecie miejsce - informuje st. asp. Justyna Piątkowska z inowrocławskiej policji.