Stypendyści premiera w regionie [zdjęcia, lista wyróżnionych]

Online
WA
W Zespole Szkół Technicznych odbyło się wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

Wyróżnienie zostali stypendyści szkół z terenu miasta Włocławek oraz z powiatów: aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i włocławskiego z rok szkolny 2018/19.

Zobaczcie listę nagrodzonych (po nazwisku klasa oraz szkoła do której uczęszcza) oraz zdjęcia

Powiatu aleksandrowski

Julia Jaromirska (III) - Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w Aleksandrowie Kujawskim
Karina Marzena Jóźwiak (III) - II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim
Edgar Kmiołek (III) - Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Ciechocinku
Dominika Rzepecka (IV) - Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim
Joanna Tokarska III) - Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim

Powiat lipnowski

Marta Grzelecka (I) - Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im. Związku Młodzieży Wiejskiej w Dobrzyniu nad Wisłą
Kinga Kamińska (II) - Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem
Olga Kochowicz (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie
Monika Słabowska (IV) - Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie
Arleta Strycel (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem

Stypendia prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych ucznió...

Powiat radziejowski

Jakub Gajewski - (III) Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
Agata Kaniewska (II) - Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie
Damian Roszak III) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
Martyna Szkudlarek (IV) - Technikum Zawodowe w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie

Powiat rypiński

Jakub Celebucki - (III) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
Ewa Kiełkowska (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w Rypinie
Zuzanna Szarszewska (III) - Liceum Plastyczne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rypinie
Dawid Wiśniewski (IV) - Technikum Geodezyjne w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu

Powiat włocławski

Justyna Gołębiewska - (III) Technikum w Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu
Joanna Klitkowska (III) - Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Kowalu
Marcelina Magdalena Osiecka (II) - Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu
Weronika Pietrzak (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej
Bartłomiej Sobucki (II) - Liceum Ogólnokształcące im. Franciszka Becińskiego w Zespole Szkół w Lubrańcu
Barbara Stanisławiak (II) - Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu
Wiktoria Stęczna (IV) - Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu-Marysinie

Miasto Włocławek

Aleksandra Goździk - (III) I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Karolina Grzybowska(IV) - Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku
Mateusz Janaszak (II) - Liceum Ogólnokształcące w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Włocławku
Weronika Maria Kamińska (VI) - Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych we Włocławku
Brajan Kazimierczak (III) - Akademickie Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
Wojciech Kruczyński (III) - V Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
Paweł Józef Łączkowski (IV) - Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
Kinga Majchrzak (IV) - Akademickie Technikum Wojskowe im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
Piotr Marciniak (IV) - Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku
Maja Mysłowska (II) - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Paulina Paszkiewicz (III) - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku
Weronika Raniszewska (III) - Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza w Zespole Szkół Katolickich we Włocławku
Zuzanna Anna Tarczyńska (III) - Technikum nr 2 w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie we Włocławku
Filip Wawrzonkoski (IV) - Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku
Magdalena Wilczyńska (III) - Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku

Aleksandra Wilińska (II) - IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku

FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIE DYPLOMÓW - KLIKNIJ TUTAJ

Egzamin zawodowy robi różnicę

Wideo

Materiał oryginalny: Stypendyści premiera w regionie [zdjęcia, lista wyróżnionych] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3