Start Radziejów - Tłuchowia Tłuchowo 3:3 w meczu 5. kolejki ligi juniorów starszych [zdjęcia]

Redakcja/ŁNP
W Radziejowie rozegrano mecz piłki nożnej juniorów starszych. Gospodarze - Strat Radziejów - prowadzili do przerwy 3:0, ale po przerwie Tłuchowia wyrównała na 3:3. Jolanta Młodecka
Na boisku w Radziejowie rozegrano mecz 5. kolejki ligi okręgowej juniorów starszych starszych w piłkę nożną.

Start Radziejów - Tłuchowia Tłuchowo 3:3 (3:1)
Bramki: Adrian Kempara 2 (23, 35), Maciej Włodarski (33) - Hubert Szmulewicz (39), Mateusz Dzikowski (57), Mateusz Lewandowski (88)

START RADZIEJÓW: Paweł Koźmiński (88, Damian Zieliński) - Michał Brzęczkowski, Damian Czarnota, Patryk Gralak, Jan Grzanka, Adrian Kempara (70, Kacper Krawczak), Sebastian Marczewski, Konrad Spliter (80, Kacper Krawczak), Maciej Włodarski, Jonasz Wojciechowski, Krzysztof Zalesiak (70, Grzegorz Dzierżawski)

TŁUCHOWIA TŁUCHOWO: Damian Dobraniecki - Radosław Grzywiński, Kacper Kłobukowski, Mateusz Lewandowski, Przemysław Małkiewicz, Daniel Sieciński, Konrad Sieciński (55, Mateusz Dzikowski), Piotr Skrzyński, Łukasz Świątecki, Hubert Szmulewicz, Łukasz Zabłotowicz (50, Adrian Sobieszek)

10. GKS Fabianki 4 0 1-11

Wideo. Kadra Adama Nawałki rozpoczyna zgrupowanie przed meczami z Danią i Armenią. "Za tydzień chcemy mieć siedem punktów w tabeli"