Region's Cup Kujawsko-Pomorskie ZPN - Dolnośląski ZPN 1:1 [zdjęcia]

Dariusz Knopik
W pierwszym meczu turnieju Regions Cup rozgrywanego w Bydgoszczy reprezentacja Kujawsko-Pomorskiego ZPN zremisowała z Dolnośląskim ZPN 1:1. Niesamowite emocje były w serii rzutów karnych.

Ekipa z Kujaw i Pomorza prowadziła po golu Łukasza Wituckiego z rzutu karnego w 33. minucie. Podopieczni Piotra Gruszki korzystny wynik stracili w końcówce meczu.

Zgodnie z regulaminem doszło do strzelenia rzutów karnych. Seria jedenastek była niesamowita. Ostatecznie gospodarze przegrali 12:13!

W sumie strzelano po 15 rzutów karnych. W K-PZPN jedenastek nie wykorzystali: Łukasz Wenerski, Maciej Rożnowski, Bartłomiej Grube (decydującej).

W drugim meczu Podkarpacki ZPN wygrał z Mazowieckim ZPN 1:0.

W piątek o godz. 12 kolejne mecze. Na stadionie przy ul. Słowiańskiej K-P ZPN zagra z Mazowieckim ZPN, a na stadionie przy ul. Glinki Dolnośląski ZPN zmierzy się z Podkarpackim ZPN.

TABELA. TERMINARZ. KADRA K-PZPN - TUTAJ
W pierwszym meczu turnieju Regions Cup rozgrywanego w Bydgoszczy reprezentacja Kujawsko-Pomorskiego ZPN zremisowała z Dolnośląskim ZPN 1:1. Niesamowite emocje były w serii rzutów karnych. Ekipa z Kujaw i Pomorza prowadziła po golu Łukasza Wituckiego z rzutu karnego w 33. minucie. Podopieczni Piotra Gruszki korzystny wynik stracili w końcówce meczu. Zgodnie z regulaminem doszło do strzelenia rzutów karnych. Seria jedenastek była niesamowita. Ostatecznie gospodarze przegrali 12:13! W sumie strzelano po 15 rzutów karnych. W K-PZPN jedenastek nie wykorzystali: Łukasz Wenerski, Maciej Rożnowski, Bartłomiej Grube (decydującej). W drugim meczu Podkarpacki ZPN wygrał z Mazowieckim ZPN 1:0. W piątek o godz. 12 kolejne mecze. Na stadionie przy ul. Słowiańskiej K-P ZPN zagra z Mazowieckim ZPN, a na stadionie przy ul. Glinki Dolnośląski ZPN zmierzy się z Podkarpackim ZPN. TABELA. TERMINARZ. KADRA K-PZPN - TUTAJ Dariusz Bloch