Orlęta Aleksandrów Kujawski pozostają w 4. lidze kujawsko-pomorskiej! Zdjęcia z meczu rewanżowego z Łokietkiem Brześć Kujawski

Krzysztof Górski
To był emocjonujący mecz. Orlęta pokonały Łokietek po serii rzutów karnych
To był emocjonujący mecz. Orlęta pokonały Łokietek po serii rzutów karnych Krzysztof Górski
W środę 30 czerwca 2021 roku odbyły się rewanżowe mecze barażowe o awans/pozostanie w 4. lidze kujawsko-pomorskiej. W Aleksandrowie Kujawskim Orlęta mierzyły się z Łokietkiem. Zespół z Brześcia Kujawskiego przyjechał z jednobramkową przewagą po pierwszym spotkaniu.

Orlęta Aleksandrów Kujawski nadal w 4. lidze

W środę, 30 czerwca odbył się mecz rewanżowy w ramach baraży o IV ligę. Orlęta Aleksandrów Kujawski podejmowały na swoim stadionie Łokietek Brześć Kujawski. Aleksandrowski zespół wyrównał jednobramkową stratę po rzucie karnym w 60 minucie spotkania. Autorem bramki był Miłosz Sadowski.

Regulaminowy czas gry i dogrywka nie przyniosły rozstrzygnięcia więc o wyniku musiały zadecydować rzuty karne. Tutaj lepszy okazał się zespół z Aleksandrowa Kujawskiego wygrywając "jedenastki" 5:3. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego spotkania.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 1:0 (0:0, 1:0). Karne 5:3
GOOOL 60 - Miłosz Sadowski 1:0 z rzutu karnego