Region Brodnica
Miasto i Gmina Brodnica
2 października 8:00 - 11:00 stacja ELTOR dla miejscowości Brodnica ulice Sikorskiego i Okrężna.
3. października 10:00 - 13:00 Linia Mszano Hydrofornia obwód 200.
Gmina Górzno
3.10.201708:00 - 11:00 Stacja Miesiączkowo 9.
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
3.10.201708:00 - 16:00 Stacja Szosa Kowalewska 2.
Gmina Biskupiec
3.10.2017 13:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. 03.10.2017 8:30 - 10:30
3.10.2017 8:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 7, 8, 15, 16, 17, 18.
4.10.2017 8:30 - 10:30 04.10. 2017 13:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 14, 20.
4.10.2017 8:30 - 17:30 Stacje Piotrowice: 2, 3, 4, 11, 12.
Gmina Jabłonowo
3.10.2017 10:00 - 16:00 Linia Piecewo 1 obwód 100.
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
4.10.2017 8:00 - 16:00 Stacja Nawra 1.
Region Grudziądz
Gmina Rogóźno
2.10.2017 7:00 - 8:00 Kłódka, Rogóźno-Zamek
3.10.2017 15:00 - 16:00 Rogóźno, Rogóźno-Zamek
Gmina Papowo Biskupie
2.10.2017 8:00 - 14:00 Papowo Biskupie
Gmina Kijewo Królewskie
2.10.2017 9:00 - 13:00 Płutowo
Gmina Książki
2.10.2017 9:00 - 14:00 Książki, Osieczek
Miasto Wąbrzeźno
3.10.2017 8:00 - 14:00 Wałycz, Wąbrzeźno
Region Radziejów
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZOŁÓWEK2 2.10.2017 8:00 - 16:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZAMANIN KOLONIA 02.10.2017 8:30 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIAŁKIE OPIELANKA1 2.10.2017 9:00 - 12:00
Gmina Izbica Kujawska
2.10.2017 12:00 - 15:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NACZACHOWO 1
Gmina Bytoń
3.10.2017 8:00 - 12:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIEGIBALICE 1, 2, 3, 4, 5. NASIŁOWO 3, LITYCHOWO 3
Gmina Osięciny
3.10.2017 8:00 - 16:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BEŁSZEWO 4
4.10.2017 13:00 - 17:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, 3 ,NAGÓRKI 1, POCIERZYN 1, 2, HAMAR, MBM, SĘCZKOWO 3
Gmina Raciążek, Miasto i Gmina Ciechocinek
3.10.2017 9:00 - 11:00 Ciechocinek ulice gen. Józefa Bema, Miodowa, Juliusza Słowackiego
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
3.10.2017 9:00 - 12:30 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUŻEWO 2
4.10.2017 7:00 - 09:00 4.10.2017 13:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZDUNY 1, 2, 3, WILKOSTOWO 1, 2, 3, 4, OPOKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, GRABIE 1, 2, 3, OPOCZKI 1, 2, 3, BRONISZEWO 2, PRZYBRANOWO 2, 5, PODGAJ 1, 2, 3, 4, Wiatraki, GOSZCZEWO 1, 2
4.10.2017 9:00 - 13:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OPOKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, GRABIE 1, 2, 3, OPOCZKI 1, 2, 3, ZDUNY 3
Gmina Piotrków Kujawski
3.10.2017 11:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEWÓZ 1 i 3
Gmina Lubraniec
4.10.2017 8:00 - 15:00 odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KONIEC 3
Region Rypin
Gmina Brzuze
2.10.2017 8:00 - 16:00 Stacja Brzuze 2 obwód 100 kierunek Witkowski.
2.10.2017 12:00 - 15:00 Stacja Dobre 2.
Gmina Wielgie
2.10.2017 8:00 - 13:00 Stacja Zakrzewo 1.
2.10.2017 8:30 - 13:30 Stacje Piaseczno 2, Orłowo 5.
3.10.2017 8:00 - 18:00 Stacja Nowa Wieś 1 k/Wielgiego.
3.10.2017 8:00 - 13:00 Stacja Zakrzewo 2.
3.10.2017 8:00 - 09:30 3.10.2017 14:00 - 18:00 Stacje Szczepanki 4, Nowa Wieś 1, 2, 4, 6 k/ Wielgiego.
Miasto i Gmina Lipno
2.10.2017 8:00 - 18:00 Stacja Głodowo Rumunki 1.
4.10.2017 8:00 - 13:00 Stacja Maliszewo 10.
Gmina Brzuze, Gmina Wąpielsk
2.10.2017 8:30 - 12:30 Stacje Marianowo 1, 2.
Gmina Skrwilno
3.10.2017 8:00 - 19:00 Stacja Okalewo 3.
Gmina Wielgie, Gmina Skrwilno
3.10.2017 8:00 - 09:30 i 3.10.2017 15:00 - 19:00 Stacje Budziska od 1 do 5, Okalewo 11, Przywitowo 4, Szustek 5.
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie
3.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Piątki 1.
Gmina Chrostkowo
3.10.2017 9:00 - 14:00 Stacja Stalmierz 4 obwód 100 kierunek Raciborski oraz obwód 200 kierunek szosa.
Miasto i Gmina Rypin
4.10.2017 8:00 - 19:00 Stacja Dylewo 2.
Gmina Skępe
4.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Czermno 3.
Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Wielgie, Miasto i Gmina Rypin
4.10.2017 9:00 - 15:00 Stacje Krojczyn od 1 do 8, Krępa 1, 2, Tulibowo 1, 2, Szpiegowo 4, 6, Zaduszniki 8, Zarzeczewo 2.
Region Toruń
Miasto i Gmina Toruń
2.10.2017 00:00 - 4:00 Stacja Kopernika 2 Toruń Stacja Kopernika 2 ul. Kopernika, Żeglarska, Św. Ducha, Rynek Staromiejski
2.10.2017 8:00 - 15:00 Stacje Kaszczorek 3, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 16 Toruń ulice Smocza, Dyngusowa, Szczęśliwa, Dożynkowa, Serdeczna, Kubusia Puchatka, Złotej Rybki, Gościnna, Balladyny, Rodzinna, Przyjemna, Mistrza Twardowskiego, Zakosy, Księżycowa, Przy Skarpie, Srebrzysta, Turystyczna, Gwiaździsta, Krajoznawcza, ks. Stanisława Paluszyńskiego
2.10.2017 10:00 - 15:00 Stacja Żwirki i Wigury ul Żwirki i Wigury 23, Sz. Chełmińska 137-173
3.10.2017 8:00 - 15:00 Toruń Stacje NESTE , Kotwica Toruń ulice Stanisława Przybyszewskiego, Bydgoska, Szosa Bydgoska
Gmina Łubianka
2.10.2017 8:00 - 15:30 Stacja Wybcz 2 ul. Solidarności, Orna, Andersa, Tynieckiego,
3.10.2017 8:00 - 15:30 Stacja Wybcz 2 ul. Solidarności, Orna, Andersa, Tynieckiego,
Gmina Lubicz
2.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Oświetlenie Autostrady
2.10.2017 9:30 - 13:30 Stacja Jedwabno 2 Jedwabno , Młyniec Pierwszy ulica Rogówska
Gmina Zła Wieś Wielka
3.10.2017 7:30 - 13:00 Stacje Rzęczkowo 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11 POM, Łążyn k/ Rzęczkowa 1, 2, 4, 5,Hydrofornia Łążyn 3 k/ Rzęczkowa, Elektrownia Wiatrowa Rzęczkowo, Stacje Cichoradz 1 PGR, Cichoradz 2, Siemoń 4, 5, 6, 9, 12, 13 Siemoń , Rzęczkowo ulica Makowa, Cichoradz , Łążyn , Łążyn , Bierzgłowo ulica Składowa
Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Czernikowo
3.10.2017 8:30 - 14:30 Stacja Januszewo 1
Gmina Kowalewo Pomorskie
4.10.2017 8:30 - 14:30 Stacja Pruskołąka 1 obw. 300 kierunek Szewa
Gmina Obrowo
4.10.2017 8:30 - 13:30 Stacja Łążynek 2 obw. 100 kierunek Małszyce
Region Włocławek
Gmina Choceń
2.10.2017 8:00 - 11:00 Borzymowice, Niemojewo
2.10.2017 8:00 - 11:30 stacja Niemojewo 1
Gmina Brześć Kujawski, Gmina Chodecz
2.10.2017 8:30 - 12:00 Brześć Kujawski, Rumaki, Sokołowo-Parcele, Sokołowo, Rzadka Wola, Guźlin, Ruda Lubieniecka
Gmina Lubień Kujawski
2.10.201711:30 - 14:30 stacja Rutkowice 1
Gmina Brześć Kujawski
3.10.2017 8:30 - 11:30 Brzezie, Klementynowo
4.10.2017 9:00 - 12:00 Wieniec 7 obwód 200
Miasto i Gmina Włocławek
3.10.2017 8:30 - 13:30 Telążna Leśna
Gmina Choceń, Gmina Chodecz
4.10.2017 7:00 - 17:00 i 06.10.201713:00 - 17:00 Brzyszewo, Przyborowo, Chodeczek, Wola Adamowa, Lubieniec, Niwki, Końce, Piotrowo, Micielno, Ługowiska
Gmina Choceń, Miasto i Gmina Włocławek
4.10.2017 8:30 - 11:30 Lijewo, Łagiewniki, Poddębice
Gmina Fabianki
4.10.2017 8:30 - 12:00 Świątkowizna, Chełmica Mała, Nasiegniewo
INFO Z POLSKI 28.09.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?