Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Wykład Daniela Jackowskiego pt.”Prawo konsumenckie …..”

2019-12-17 08:53:41


W dniu 18 grudnia 2019 roku Słuchacze KDUTW Oddz. Radziejów w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Radziejowie spotkali się z Panem Danielem Jackowskim na wykładzie pt.”Prawo konsumenckie – reklamacje i gwarancje, zwroty towarów i odstąpienie od umowy”.

Słuchacze z podstaw przedsiębiorczości mieli okazje poszerzyć wiedzę z zakresu edukacji konsumenckiej. W wykładzie poruszono zagadnienia dotyczące podstawowych pojęć, które powinien posiąść każdy konsument czyli rękojmia, gwarancja, zaliczka, zadatek, zakupy poza lokalem przedsiębiorstwa, reklamacja itp.

Omówiono zakupy przez Internet. Przypomniano sobie terminy, które odgrywają decydującą role w dochodzeniu praw przez konsumenta.

Wykładowca, podając wiele ciekawych przykładów z życia wziętych, zachęcił do poszerzania i wykorzystywania wiedzy konsumenckiej w praktyce.

Kolejne ciekawe i pożyteczne spotkanie.

Album fotek.Tutaj:

https://www.facebook.com/karol.szmagalski.5/media_set?set=a.10221889415645431&type=3

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj