Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

W lidze radziejowskiej wyłoniono półfinalistów

2017-03-03 15:52:30

W hali sportowej im. Franciszka Malinowskiego przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyła się siódma ostatnia kolejka kończąca rozgrywki w XV Regionalnej lidze w piłkę siatkową W lidze wzięło udział osiem drużyn. Rywalizacja toczyła się na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, zaangażowanie drużyn było widać od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Mistrzem w zasadniczej rundzie została drużyna MGOKiR Strzelno, pokonując dotychczasowego mistrza Powałkowice 3-1 (16, -17, 22, 23), Old Star Radziejów-Sompolno 3-0 (17,19,22), w derbach drużyn z Włocławka lepszy Anwil-Volley 3-1 (-22,21,22,20), Zakrzewo-Kruszwica 3-1 (-17,25,22,17). Poszczególne kolejki obfitowały w wiele emocji sportowych. Zawodnicy z wielkim zaangażowaniem walczyli o każdy zdobyty punkt dla swojej drużyny. 12 marca o godzinie 1000 odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy zagrają Powałkowice-Volley Włocławek o 1130 Strzelno-Old Star. Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Finał 9 kwiecień.

Głównym celem imprezy było jednak integrowanie poprzez sport a w tym przypadku piłkę siatkową, co się w stu procentach udało. Już teraz wszystkie drużyny biorące udział w turnieju wykazały chęć gry w następnych edycjach ligowych, co cieszy i świadczy o potrzebie organizacji tego tupu imprez sportowych przyszłości.

Organizator ligi Ognisko TKKF „Radziejowianka ”dziękuje Panu Dyrektorowi szkoły za udostępnienie hali oraz sędzią, Piotrowi Krupińskiemu, Markowi Ignasiakowi, Remigiuszowi Koźmińskiemu i Sylwestrowi Wojciechowskiemu za wzorowe sędziowanie.

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj