Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Turniej tenisa stołowego

2016-04-13 06:44:42

W niedzielę 3.04.2016r. rozegrany został turniej tenisa stołowego o puchar Lewiatana, będący ostatnią eliminacją GP Wichowa. W turnieju wzięło udział 53 zawodników.

W kategorii Open, po zaciętym, pięciosetowym finale, zwyciężył Grzegorz Ziółkowski pokonując Piotra Lisewskiego z Torunia. Trzecie miejsce zajął Paweł Bielunkiewicz, czwarte – Sebastian Iwanicki, piąte – Robert Różyński, a szóste Piotr Milczarski z Duninowa. W kategorii +45 wygrał Paweł Mikucki z Włocławka przed Adamem Białkowskim z Torunia. Kolejne Miejsca zajęli: Rafał Jurek, Jacek Maćkiewicz, Janusz Grajkowski, Adam Pawłowski.

W klasyfikacji generalnej w kategorii Open triumfował zdecydowanie Paweł Bielunkiewicz z Bydgoszczy, wyprzedzając Grzegorza Ziółkowskiego (Bydgoszcz), Mariusza Staszewskiego (Boniewo), Izabelę Bańkowską (Wichowo), Grzegorza Safianowskiego (Lubień Kuj.) i Jarosława Nocnego (Bądkowo).

Wśród starszych zawodników, najlepszym okazał się prowadzący od pierwszego turnieju, Rafał Jurek z Trzemeszna. Wyprzedził on Jarosława Jagiełkę (Toruń), Józefa Wojciechowskiego (Radziejowianka), Jarosława Prykowskiego (Wichowo), Sławomira Mórawskiego i Janusza Grajkowskiego (Toruń).VIII Wojciechowski Piotr Radziejowianka
Łącznie w całym cyklu Grand Prix Wichowa w sezonie 2015/2016 wzięło udział 97 zawodników.

Organizatorzy dziękują wszystkim serdecznie za udział. Do zobaczenia w następnym sezonie! /Pozostali zawodnicy z Ogniska TKKF Radziejowianka zajęli dalsze miejsca.

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj