Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Spotkanie w dniu 11 maja 2017 roku KDUTW Radziejow

2017-05-11 14:44:11

W dniu 11 maja 2017 obradowała Rada Słuchaczy KDUTW Oddz. Radziejów poświęcona sprawom organizacyjnym związanym z działalnością w zakresie udziału w : wyjazdach do Gdańska, Kłóbki; zakończenia kolejnego roku akademickiego; udziału w obchodach Dni Powiatu Radziejowskiego; Rajdu Rowerowego.

Z okazji obchodzonego corocznie 8 maja Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, który został zapoczątkowany w 1985 r. z inicjatywy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, które to wydarzenie, początkowo skierowane tylko do bibliotekarzy, stało się świętem podsumowującym pracę, osiągnięcia zawodowe i budowania wizerunku bibliotek, a także samych bibliotekarzy przedstawiciele naszego Uniwersytetu złożyli serdeczne życzenia z tej okazji dla Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Radziejowie.

Jako wyraz uznania i refleksji, gdyż Dzień ten rozpoczyna Tydzień Bibliotek i jest okazją do przedstawienia zawodowych osiągnięć oraz dokonań grona bibliotekarskiego oraz czasem refleksji o tożsamości bibliotek i ich miejsca we współczesnym świecie.

W tym dniu zwiedzili Izbę Regionalna Towarzystwa Miłośników Kujaw z Radziejowa.


Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj