Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

„Odkryj Radziejów” dla uczniów szkół Ponadgimnazjalnych

2017-06-21 16:10:36

Towarzystwo Miłośników Kujaw w Radziejowie poprzez grę „Odkryj Radziejów” w formie zabawowej działa na rzecz poznania historii miasta. Po zaciętej rywalizacji dziesięciu zespołów w dniu 20 czerwca Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum.
Więcej tutaj:
http://aleksandrowkujawski.naszemiasto.pl/mieszkaniec/artykul/odkryj-radziejow-druga-edycja-gry,261274,t,id.html

W dniu 21 czerwca w kolejnym dniu rywalizowali uczniowie szkół Ponadgimnazjalnych podążając tzw. „Ukrytym Szlakiem ulicami Radziejowa w poszukiwaniu lokalizacji dawnych historycznych obiektów”.


Podsumowując dwa dni rywalizacji, można stwierdzić, że była to pożyteczna, niezwykle interesująca impreza. Doświadczenia dwóch lat jej przebiegu nasuwają organizatorom wnioski, że można jeszcze ją uatrakcyjnić przez rozszerzenie uczestniczących w niej graczy np. dorosłych czy gości z innych miast.

Kolejna, potrzebna, udana impreza.

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj