Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Dni psychoterapii w Radziejowie

2017-10-15 10:06:42

W dniu 18 października 2017 roku członkowie KDUTW Oddz. Radziejów i inni uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia po modernizacji przestronnych, imponujących i funkcjonalnych pomieszczeń w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Radziejowie.

W tym dniu miała miejsce zorganizowana przez : Polskie Towarzystwo Psychologiczne (Oddział w Toruniu), Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Radziejowie i Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie w ramach Regionalnych Dni Psychoterapii projekcja filmu Małgorzaty Szumowskiej pt. "Body - ciało" oraz prelekcja pt. „Gdy ciało wyraża cierpienie psychiczne…"w której zostały przedstawione problemy m.in anoreksji i bulimii, relacji z matką i sposobów radzenia sobie rodziny ze stratą.

Interesującą prelekcję poprowadziła ADRIANA MELLER, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Album fotek. Tutaj:
https://www.facebook.com/karol.szmagalski.5/media_set?set=a.10215070328532515.1073743098.1259848402&type=3
Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj