Kolejny sukces policjanta z Inowrocławia w zawodach kulturystycznych. Zobaczcie zdjęcia

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
St. post. Mikołaj Śmiałowski z Inowrocławia w kategorii MenPhysigue debiutantów +182 cm wywalczył drugie miejsce. W kategorii MenPhysigue seniorów +180 cm zajął miejsce trzecie KPP Inowrocław
Kolejny sukces odniósł w zawodach kulturystycznych policjant inowrocławskiej "drogówki" st. post. Mikołaj Śmiałowski. Drugie i trzecie miejsce na podium w dwóch kategoriach sprawiło, że policjant może zaliczyć tegoroczny sezon do bardzo udanych.

W dniach 11-12 września w Warszawie odbyła się druga edycja zawodów Słodkiewicz Classic rozgrywana na Międzynarodowych Targach FIWE EXPO XXI.

Organizatorem zawodów była legenda polskiej sceny kulturystycznej Radosław Słodkiewicz. Do zawodów stanęło blisko 200 zawodników najlepszych w kraju.

- Wśród nich znalazł się policjant Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu st. post. Mikołaj Śmiałowski. Mikołaj w kategorii Men´s Physigue debiutantów +182 cm wywalczył drugie miejsce. W kategorii Men´s Physigue seniorów +180 cm zajął miejsce trzecie. Tegoroczne starty policjant zalicza do bardzo udanych, a medale i puchary, które otrzymał prezentuje z dumą - relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.