Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kolejne drogi w Bądkowie zostaną wyremontowane

Krzysztof Górski
Krzysztof Górski
Gmina podpisała umowę na przebudowę drogi w miejscowości Toporzyszczewo - Toporzyszczewo Stare z firmą Inżynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o.o. z Włocławka
Gmina podpisała umowę na przebudowę drogi w miejscowości Toporzyszczewo - Toporzyszczewo Stare z firmą Inżynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o.o. z Włocławka UG Bądkowo
Trwają pracę nad przebudową kolejnych dróg w gminie Bądkowo. Inwestycje są możliwe dzięki wsparciu z Funduszu Dróg Samorządowych i Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

W miejscowości Sinki przebudowana zostanie droga gminna nr 160732C o długości 684,98m. Koszt realizacji inwestycji wynosi 239 232,45 zł brutto. Zadanie ma zostać zrealizowane do 31.08.2020r. Przebudową zajmie się firma Inżynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o.o.

Remontu doczekała się też droga gminna m. Bądkowo – Kujawka – Wysocin o dł. 1,985. Koszt realizacji inwestycji wynosi 982 770,00 zł. Planowany termin zakończenia inwestycji upływa również z końcem sierpnia. Wykonawcą projektu jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych INODROG Sp. z o.o.

Dofinansowanie z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych gminie udało się pozyskać na przebudowę drogi gminnej nr 160719 C w miejscowości Toporzyszczewo - Toporzyszczewo Stare. Wykonawcą inwestycji będzie Firma Inżynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o.o. z Włocławka. Koszt inwestycji wynosi 306 893,86 zł.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na aleksandrowkujawski.naszemiasto.pl Nasze Miasto