Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie ze Sławomirem Koprem

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Danilewicz Zielińskiej
  Aleksandrów Kujawski, ul. Dworcowa/11A, +48 54 282 21 18

  16:00 Wtorek, 24 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Danilewicz Zielińskiej zaprasza na spotkanie z Sławomirem Koprem, ktore odbędzie się 24 listopada br. o godz. 16:00.

  Sławomir Koper ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim. Publikuje w miesięcznikach m. in. „Historia Do Rzeczy”, „Mowią Wieki”, „Poznaj Świat”. W 2013 roku został odznaczony przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi za popularyzację historii. Autor przedstawia historię przez mało znane fakty, często zapomniane lub też pomijane w podręcznikach. Pokazuje rożne postacie od strony życia prywatnego i codziennego, gdyż „życie prywatne, z jego wszystkimi składnikami jest istotną częścią biografii każdego człowieka. A polityk czy artysta ukazany w szlafroku i kapciach zyskuje tylko na autentyczności”.

  Sławomir Koper to bardzo popularny pisarz historyczny. Jest ceniony zarowno przez specjalistow jak i czytelnikow zainteresowanych taką tematyką.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań