Wybierz region

Wybierz miasto

  Konkurs na Kartkę Świąteczną pt. "Moje Boże Narodzenie"

  Urząd Miejski
  Aleksandrów Kujawski, ul. Juliusza Słowackiego/8, +48 54 282 48 55

  15:30 Piątek, 20 listopada

  • Brak informacji o cenie

  W związku ze zbliżającymi się małymi krokami Świętami Bożego Narodzenia zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na Kartkę Świąteczną pt. „Moje Boże Narodzenie" skierowanym do dzieci i młodzieży z aleksandrowskich szkoł oraz podopiecznych placowek opiekuńczych. Konkurs umożliwi uczestnikom zaprezentowanie swojej wizji Świąt Bożego Narodzenia za pomocą techniki malarskiej lub rysunkowej. Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt oraz rozwijanie umiejętności i zainteresowań.

  Kartka musi być wykonana w technice malarskiej lub rysunkowej. Każdy Autor może zgłosić do konkursu najwyżej jeden projekt. Projekty kartek powinny trafić do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego, ul. Słowackiego 8, pok. 109 do dnia 20 listopada 2015 r. (piątek) do godz. 15.30. O wynikach konkursu poinformujemy pisemnie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiesz, jak się żyje w Polsce? To pewnie bez problemu odpowiesz na 10 pytań