Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Duży Jack + Xenony / klub Fado

  Klub Fado
  Aleksandrów Kujawski, ul. Gabriela Narutowicza/29, +48 50 756 69 61

  20:00 Piątek, 16 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  DUŻY JACK
  Tomasz Dubiel – perkusja
  Paweł Bebech Gorski – gitara barytonowa
  Piotr Bukowski – gitara, syntezator
  Łukasz Jędrzejczak – wokal
  Duży Jack założony w 2011 roku na potrzeby koncertu z coverami Starych Singers, po latach wydał płytę z własnymi kompozycjami, zupełnie inną muzyką i nieco innym składem. Tworzą go przede wszystkim Paweł "Bebech" Gorski na gitarze barytonowej oraz Tomasz Dubiel na perkusji. Do tej dwojki dołączyli Piotrek Bukowski (Xenony, Hokei) grający na gitarze oraz Łukasz Jędrzejczak (T'ien Lai, Alameda 5) na wokalu. Duży Jack to zespoł Frankenstein - każdy inspirację czerpie z innego źrodła. Dlatego płyta przypomina trochę wszystko. Przez Shellac i NoMeansNo po Refused i Dead Kennedys, na Stereolab kończąc.
  XENONY
  Buki – Akai MPC, Mopho, Nord rack2x, Casio DG-20
  Karol – Akai MPC, Novation K-Station
  Bebech – Casio DG-20, Yamaha dx-11
  Aga – VHS viz
  Elektroniczne trio pod batutą Piotrka Bukowskiego (Hokei, Stwory, Duży Jack) eksplorujący pionierskie i fantazyjne obszary elektroniki wczesnych lat 80tych i 90tych. Cyfrowy świat, ale ten bardzo wczesny, nieporadny, w 8 lub co najwyżej 16 bitach. Z futurystycznym midi, paroma kolorami, vhsem, dyskietkami i kasetami, rzeczami ktore bezwględnie zmuszały do pracy młodzieńczą wyobraźnię. Łatwo nie było, ale absolutna wizyjność tamtych czasow zryła na zawsze serca każdego z Xenonow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?