Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Zmiana lidera w lidze regionalnej w piłkę siatkową w Radziejowie

2016-02-09 04:52:37

Ostatnia kolejka rozstrzygnie, kto będzie mistrzem w Regionalnej lidze w piłkę siatkową prowadzona przez Ognisko TKKF „Radziejowianka”, które w tym roku obchodzi jubileusz 30 lecia swojej działalności.

W bezpośrednim pojedynku na szczycie dotychczasowy lider Old Star przegrał z MGOKiR Strzelno 2-3 (22,24,-19,-19,-11). Mecz pomyślnie rozpoczęli radziejowiacy i po dwóch zaciętych setach prowadzili w setach 2-0. Drużyna z Strzelna w trzech następnych setach prowadziła i do końca każdego seta kontrolowała wynik i do ostatniej kolejki są mistrzami. W ostatniej kolejce grają z Zakrzewem, która też ma szansę na mistrza.

Bardzo emocjonujący mecz Zakrzewo-Kruszwica oglądała liczna grupa kibiców wynik 3-1 (19,18, -20,24), ekipa z Bytonia poinformowała, że z braku składu nie przyjadą 0-3 TKKF. Ostatni mecz pomiędzy Powałkowicami a Dragonem-Dobre zakończył się 3-2 (-15,18,-21,14,10). Na rozstrzygnięcia, jakie cztery pierwsze miejsca zajmą drużyny trzeba poczekać do ostatniej kolejki. Organizator serdecznie zaprasza kibiców na pewno emocji nie zabraknie.

28 luty 2016 roku Hala sportowa im. Franciszka Malinowskiego przy MZS w Radziejowie-
900-Kruszwica-Powałkowice, 1030-Bytoń-Old Star, 1200Strzelno-Zakrzewo,1330 TKKF-Dragon-Dobre