Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

WOŚP w Radziejowie

2016-01-10 17:33:27

10 stycznia 2016 roku. To już 24 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz kolejny, a środki pozyskane podczas 24 zbiórki, zostaną przekazane na rzecz zakupu urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Bogaty program przygotowano w Radziejowskim Domu Kultury gdzie odbywają się występy, pokazy, koncerty i aukcje. To tu odbył się pokaz wozów bojowych oraz ratownictwa i pierwszej pomocy w wykonaniu ratowników z Państwowej Straży Pożarnej.

W Sali widowiskowej w przerwach między występami i koncertami miała miejsce wielka aukcja WOŚP.
Odbył się pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu dzieci i młodzieży z grup tanecznych RDK, miał miejsce występ dzieci z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie, wystąpiła grupa wokalna „Nasza Stacja Metro”, swój koncert zaprezentował radziejowski zespół „ Malina Blues Band”. Dla działających woluntariuszy zadbano o gorąca herbatę, kawę i ciasto drożdżowe.

W zbiórce i organizacji różnych imprez w ramach radziejowskiego Sztabu uczestniczyli: Miejski Zespół Szkół w Radziejowie, Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie, Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie, Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce, Gimnazjum w Skibinie, Szkoły Podstawowe: Płowce, Morzyce, Publiczne Gimnazjum w Osięcinach, GOK w Topólce, SOSO w Radziejowie, KP Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie, Komenda Ochotniczej Straży Pożarnej w Radziejowie.

Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z KP Policji w Radziejowie, KP Straży Powiatowej w Radziejowie i OSP Radziejowie. Pieniądze liczone są przez pracowników Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego.

O godz.20,oo zapalone zostanie „Światełko do Nieba”.

Tak, jak co roku i tym razem będzie to światełko do nieba z okazji WOŚP , będzie pokaz sztucznych ogni. Wszyscy, którym bliskie są idee WOŚP, wyślą w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni.

Album fotek. Tutaj:
https://www.facebook.com/karol.szmagalski.5/media_set?set=a.10208880946961844.1073742610.1259848402&type=3
Slajd. Tutaj:
http://slajdzik.pl/slajd/wosp-2016-radziejow-116409

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj