Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Turniej tenisa „Weteranów” w Radziejowie

2015-11-24 08:08:25


Na zaproszenie Ogniska TKKF „Radziejowianka”. W Sali Zespołu Szkół Mechanicznych im.J.Piłsudskiego odbył się otwarty turniej w tenisa stołowego, na który zjechali się „Starsi Panowie” z Inowrocławia, Torunia, Bydgoszczy, Konina, Wichowa, Boniewa, Pakości, Lubicza, Płocka, Trzemeszna, Brześcia i z powiatu radziejowskiego.

Udział wzięło 29 zawodników , którzy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe do 51 lat i + 51. Zawodnicy grali w grupach „każdy z każdym”, następnie systemem pucharowym.

Wyniki 51 lat z grupy pierwszej- I Bielunkiewicz Paweł, II Adamczak Piotr, druga Jurek Rafał I, Jarosław Politowski II, trzecia Emil Czynszak I,Filip Banach.

Wyniki +51 grupa pierwsza Zbigniew Lewandowski, Piotr Wojciechowski II, druga Andrzej Jaworski I, Jarosław Jagiełka II. W trzeciej grupie o wyłonieniu finalistów zdecydowała dodatkowa tabela pomiędzy zainteresowanymi Borkowskim, Białkowskim i Korczakiem. W tym przypadku wszyscy punktację mieli jednakową trzeba było liczyć małe punkty i okazało się, że w fazie pucharowej zagrają Sławomir Borkowski i Białkowski Adam.


W kategorii do 51 lat zwyciężył Paweł Bielunkiewicz (Bydgoszcz) pokonująć 3-1 Adamczaka Piotra (Trzemeszno), trzeci Rafał Jurek (Pakość) pokonał Emila Czynszaka (Piotrków). Pozostałe miejsca zajęli-Filip Banach (Bydgoszcz),Jarosław Politowski (Płock).

Kategoria +51- pierwsze miejsce Jarosław Jagiełka (Toruń) pokonał 3-2 Borkowskiego (Inowrocław), III miejsce Andrzej Jaworski (Inowrocław) pokonał 3-1 Zbigniewa Lewandowskiego (Inowrocław) pozostałe miejsca zajęli Piotr Wojciechowski TKKF „Radziejowianka”, Adam Białkowski (Toruń). Wszystkie pojedynki w grupach i w finale były bardzo emocjonujące i stały na wysokim poziomie.

Finaliści otrzymali puchary i upominki. Impreza została wsparta z środków wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w powiecie radziejowskim i w mieście w 2015 r. Sponsorami byli : Jerzy Łąkowski, Anna Fejt, Cezary Cieślewicz, MKRPA w Radziejowie.

Organizator wszystkim serdecznie dziękuje za przybycie na nasz coroczny turniej i zaprasza za rok.

Album fotek. Tutaj:
https://www.facebook.com/karol.szmagalski.5/media_set?set=a.10208552954122228.1073742584.1259848402&type=3

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj