Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Punkt gry „Odkryj Radziejów” w klasztorze oo. Franciszkanów

2016-06-22 12:52:12

W dniu 22 czerwca 2016 roku ramach obchodów 42- ich Dni Radziejowa przeprowadzono grę turystyczną „Odkryj Radziejów”, w której wzięły udział zespoły z miejscowych szkół. Organizatorem jej jest Towarzystwo Miłośników Kujaw z Radziejowa. Gra ma za zadanie edukacje młodzieży związaną z historią naszego miasta, przypomnieć i ugruntować wiele zdarzeń i faktów historycznych związanych z minionymi czasami tego miasta. Służy także promocji.
Młodzież podzielona na 6 zespołów po dokonanej odprawie oraz otrzymaniu niezbędnych dokumentów, plansz wyruszyła z różnych punktów miasta, aby odszukać ciekawe miejsca, przypomnieć fakty, zrobić fotograficzne ich udokumentowanie. Przybywając na poszczególne punkty zlokalizowane w ciekawych miejscach Radziejowa i rozwiązując poszczególne zadania otrzymywała od obsługujących je za wykonane zadanie kolejny element służący do złożenia puzzli. Zebrane elementy posłużyły do złożenia końcowego obrazu, będącego końcowym zadaniem.

Jestem w klasztorze oo. Franciszkanów, do którego przybywały poszczególne grupy, aby odnaleźć i wykonać postawione zadanie. Kilka fotek.

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.