Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Otwarcie hali sportowej w Radziejowie

2015-09-23 07:53:03

Po styczniowym (2014) ogłoszeniu przetargu nieograniczonego na roboty budowlane zadania pn. „Budowa sali gimnastycznej w Radziejowie” przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie wyłoniono Wykonawcę – firmę GIRDER Spółka z o.o. z Włocławka, a już w dniu 25 marca 2014 roku nastąpiło przekazanie placu budowy na zadanie pn. „Budowa sali gimnastycznej w Radziejowie”. Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 2 280.592,28 złotych brutto. Zadanie otrzymało 30 % dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Wojewódzkich Wieloletnich Programów Rozwoju Bazy Sportowej. Zakończenie robót przewidziane było na kwiecień 2016r.

Wyjątkowo prężne działania wykonawcy doprowadziły do tego , że już 9 października 2015 roku o godz.12,oo nastąpi uroczyste otwarcie hali sportowej w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie.

Jest 23 września 2015 roku, jestem na obiekcie, który pięknie został wkomponowany w miejscowy krajobraz i ładnie prezentuje się. A oto kilka fotek.

Warto przypomnieć, że Mała sala, która wciąż służy szkole - od dawna nie wystarczała do realizacji zadań oświatowych, nie tylko w dziedzinie wychowania fizycznego. Plan budowy nowej sali powzięto kilka lat temu, ale jego realizacja wciąż była odkładana, bo brakowało pieniędzy. W tym czasie bowiem realizowane było inne olbrzymie i kosztowne przedsięwzięcie. Budowano kanalizację, wodociągi, modernizowano drogi i ulice. Dziś mamy imponujący To obiekt, na który czekały kolejne roczniki od lat 70. Jest nowoczesny, dobrze wyposażony w urządzenia sportowe. Stanowi uzupełnienie do istniejącego "Orlika"

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj