Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Nowy dar dla Izby Regionalnej

2017-04-01 11:45:07

Już dziś można śmiało powiedzieć, że warto było przekazać Plebanię na potrzeby Izby Regionalnej Towarzystwa Miłośników Kujaw (Muzeum Radziejowskie) przez Proboszcza i wsparcie tej inicjatywy od strony finansowej władz Miasta Radziejowa. Lista darczyńców jest długa, którzy przekazują eksponaty.

Nasze zbiory się powiększają. Ks. Proboszcz przekazał nam ornat z 1905 roku, który odświeżyła członkini TMK Pani Irena Bolewicz.

Obserwujemy tendencję w obecnym okresie ,że mieszkańcy zapisują się do TMK, gdyż uważają ,że przynależność do TMK jest zaszczytem.

Cieszy to tym bardziej, że w tym roku przypada 55 rocznica powstania naszego TMK i ten trend daje satysfakcję i potwierdza, że warto jest działać dla dobra mieszkańców, promocji miasta i powiatu i naszych Kujaw.

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.