Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Magdalena Kwiatkowska zwyciężyła w Golubiu Dobrzyniu

2015-10-17 13:55:12

16.10.2015r. W eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego w Golubiu – Dobrzyniu I miejsce zajęła Magdalena Kwiatkowska z Gimnazjum Powiatowego w Radziejowie.

W konkursie wzięli udział także laureaci Powiatowego Konkursu Krasomówczego " Kujawy Słowem Malowane" organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Franciszka Becińskiego i Miejski Zespół Szkół w Radziejowie a byli to: Dominika Staniszewska (Zespół Szkół i Palcówek Radziejów), Amelia Dominiak (Miejski Zespół Szkół Radziejów), Julia Mordyl (Szkoła Podstawowa w Krzywosądzy).

Zwyciężczyni eliminacji wojewódzkich w Golubiu-Dobrzyniu w listopadzie pojedzie do Legnicy na Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy. Konkurs Powiatowy i dalsze zmagania krasomówcze sponsoruje Starostwo Powiatowe w Radziejowie. Biblioteka radziejowska dziękuje nauczycielom polonistom dzieci, które przygotowali do kolejnych zmagań krasomówczych.

A są to:
Pani Marlena Gąsiorowska, Anna Opasik - Urbańska oraz Pan Leszek Grabowski polonista radziejowskiego Liceum Ogólnokształcącego, opiekun tegorocznej laureatki Magdy Kwiatkowskiej.(Magda Kwiatkowska zdjęcie nr 605, dziewczyna po prawej stronie zdjęcia)

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj