Karol Szmagalski

avatarKarol Szmagalski

Aleksandrów Kujawski
O mnie Wieloletni dyrektor jednostek obsługi rolnictwa na terenie powiatu Radziejowskiego. Obecnie na emeryturze. Zainteresowania Pasjonuje się turystyką rowerowej (6000-7000 km rocznie), uwielbiam grzybobrania. Trochę fotografuję, robię filmiki – staram się w nich propagować powiat.(YouTube -kanał karmaria2008); więcej http://www.kujawy2010.republika.pl http://wloclawek.naszemiasto.pl/wyszukiwarka/karol+szmagalski,s.html

Co w Bibliotece Radziejowa?

2015-11-06 15:18:44

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie zaprasza w dniu 18 listopada 2015r. (środa) o godz. 17.00 na spotkanie z poezją F. Becińskiego w 40. rocznicę śmierci poety . Wykonawcy: Wanda i Eugeniusz Rzyscy oraz Roma Warmus – oprawa muzyczna.


VII Powiatowy Konkurs dla Osób Niepełnosprawnych „BARWY JESIENI – Sztuka Osób Niepełnosprawnych” KONKURS POD PATRONATEM – STAROSTY POWIATU RADZIEJOWSKIEGO.

Cele konkursu:
• propagowanie i promocja twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych,
• poszukiwanie uzdolnionych plastycznie osób niepełnosprawnych,
• aktywizowanie osób niepełnosprawnych oraz stwarzanie warunków do szeroko pojmowanej integracji społecznej poprzez sztukę.
• rozwój osobowości osób niepełnosprawnych poprzez sztukę.
W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby niepełnosprawne, bez względu na wiek i rodzaj niepełnosprawności, uprawiające amatorsko lub profesjonalnie sztukę.

ZAŁOŻENIE KONKURSU:

-założeniem konkursu jest napisanie pracy literackiej o tematyce jesiennej (poezja, proza) lub wykonanie pracy plastycznej o tematyce jesiennej.
- w przypadku pracy plastycznej - forma i technika dowolna ( malowanie, rysowanie, wyklejanie, wydzieranie, wykorzystanie naturalnych „owoców jesieni”, suszonych kwiatów, liści itp.)
- na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko, szkołę ( w przypadku ucznia) i nazwisko opiekuna.
Termin nadsyłania prac do 6 LISTOPADA 2015 roku.
O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje powołana w tym celu Komisja Konkursowa.
Dla uczestników przewidujemy NAGRODY!

Planowany termin spotkania
24 listopada, godz.10.00

Prace należy kierować na adres:
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Radziejowie
ul. Objezdna 33
88-200 Radziejów

Jesteś na profilu Karol Szmagalski - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj