Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Raindance Kid (Niemcy) / Fado / 11.05.2018

  Klub Fado
  Aleksandrów Kujawski, ul. Gabriela Narutowicza/29, +48 50 756 69 61

  20:00 - 23:00 Piątek, 11 maja

  • 10zł

  Zapraszamy na pierwszy koncert w Fado po bardzo długiej, zimowej przerwie. Tym razem będziemy gościć gości z Hamburga, czyli zespół:
  RAINDANCE KID
  Odbiorca jednego z pierwszych koncertów zespołu powiedział, że „Raindance Kid brzmi jak country, ale dla mnie to jest heavy metal”. Sami członkowie zespołu opisują swoją muzykę jako „post folk”, czyli mieszankę Americana z post rockiem, oscylowanie pomiędzy ekstatycznym zapałem, skrzącymi się pejzażami dźwiękowymi i wciągającą intensywnością. W utworach Raindance Kid możemy usłyszeć korzenie amerykańskiej muzyki folkowej, ale styl zespołu jest nieuchwytny, niedający się łatwo określić. Grający na banjo wokalista Nikolas Kuhl śpiewa o duchowości, głębi, melancholii i relacjach międzyludzkich używając swojego własnego języka, pełnego metafor i alegorii.

  Bilety: 10 zł

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ