Wybierz region

Wybierz miasto

  Cyrk Zalewski - Widowisko 2018

  Namiot Cyrku Zalewski
  Aleksandrów Kujawski, ul. Parkowa/.

  17:00 Piątek, 2 marca

  • 30zł

  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny
  Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata.
  Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
  Cyrk Zalewski dba o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo widzów, artystów oraz zwierząt. O zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfort widzów dba wykwalifikowana kadra cyrku, która przed każdym spektaklem sprawdza warunki bezpieczeństwa.
  W programie m.in.: Clown Rico, wielbłądy, konie, kozy i pieski, akrobaci, Koło Śmierci, linoskoczkowie z Ameryki Południowej oraz sensacyjny pokaz wielkiej iluzji. Gość specjalny areny, niesamowita atrakcja dla najmłodszych widzów - dinozaur!*
  Namiot cyrku jest ogrzewany.
  * Dyrekcja Cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ