A klasa grupa I Bydgoszcz - 12 kolejka
GLKS Osielsko - Kamionka Kamień Krajeński 1:2
g. 15 - Kamil Pril (Cekcyn)
Dąb Potulice - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:3 (1:0)
Bramki: - Dądela, Mosek 2
g. 14:30 - Dariusz Karolczak (Paterek)
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Victoria Koronowo 1:2 (1:2)
Bramki: - Patryk Zieliński, Bartłomiej Tomczak
g. 13 - Paweł Matuszak (Białe Błota)
LKS Dąbrowa Chełmińska - GLKS Dobrcz-Wudzyn 2:2 (1:1)
Bramki: Franciszek Kociniewski, Bartłomiej Siewert -
g. 14 - Krzysztof Kaczmarek (Toruń)
Fala Świekatowo - Wda II/Tor Świecie 1:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Schroeder -
g. 13 - Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie)
Rawys CEO Raciąż - Victoria Niemcz 5:1
Bramki: Damian Rybacki 2, Tobiasz Mocek 2, Grzegorz Glazik
g. 14 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
A klasa grupa II Bydgoszcz - 12 kolejka
Sobota
Spójnia Białe Błota - Noteć Gębice 1:0
g. 11 - Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)
Pałuczanka Żnin - Zagłębie Piechcin 1:0
g. 14 - Jacek Siwa (Trzemeszno)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 0:1
g. 14 - Piotr Nowicki (Janikowo)
Victoria Kołaczkowo - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:3
g. 14:30 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Niedziela
Mikrus Gesal Szadłowice - Piast Kołodziejewo, 13:30 - Marcin Ćwikła (Gniewkowo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zootechnik Kołuda Wielka, 13:30 - Sebastian Szubski (Kowal)
Znicz Rojewo - BOSiR-Dąb Barcin, 14 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
A klasa grupa Toruń - 14. kolejka
Sobota
Unislavia - Węgrowianka 2:0
Victoria Czernikowo - LZS Bobrowo
g. 14 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
LZS Świedziebnia - Pomowiec Kijewo Królewskie 3:1
g. 14 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Gwiazda Starogród - GKS Pogrom Zbójno
g. 14 - Marcin Wołowski (Mała Nieszawka)
Niedziela
Legia Osiek - Stal Grudziądz, 11 - Robert Pasek (Toruń)
TKP Elana SA II Toruń - Drwęca Golub-Dobrzyń, 14 - Bartosz Różański (Zławieś Wielka)
Orzeł Głogowo - Wojownik Wabcz, 14 - Maciej Ardanowski (Toruń)
Olimpia II Grudziądz SA - Zamek Bierzgłowski, 14 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)
Zaległe mecze w A klasie grupa II Włocławek
Sobota
8. kolejka
Wiślanin Bobrowniki - Orion Popowo 1:1 (0:1)
Bramki: Adrian Surmacki (83) - Kamil Chojnicki (28)
g. 14 - Łukasz Woźniak (Kolonia Łowiczek)
Niedziela
1. kolejka
GKS Fabianki - Wicher Wielgie 2:6 (0:0)
Bramki: Komorowski (60, Uzarski (79) - Przemysław Kosowski 3 (47, 67, karny, 90+3), Kacper Krajewski (75), Sebastian Paszyński (83), Sebastian Raniszewski (86).
g. 14 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)
1. Mień Lipno 10 27 33-8
2. Wicher Wielgie 10 23 38-25
3. Tłuchovia Tłuchowo 10 22 32-14
4. Victoria Smólnik 10 18 38-24
5. Kujawiak Kruszyn 10 14 32-20
6. GKS Fabianki 10 12 29-36
7. Skrwa Skrwilno 10 10 23-29
8. Wiślanin Bobrowniki 10 10 17-25
9. Orion Popowo 10 9 27-26
10. Grot Kowalki 10 7 19-45
11. Skompensis Skępe 10 2 11-47
Bramki z meczu Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 2:0
Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?