Wyniki 9. kolejki A klasy - grupy KPZPN [14/15 października 2017]

Po zakończeniu meczów podawać będziemy wyniki w Kujawsko-Pomorskich A klasach.

A klasa KPZPN

Grupa I Bydgoszcz
Sobota
Myśliwiec Gostycyn - Dąb Potulice 3:3
g. 12 - Dawid Kosmal (Brzoza)

Zawisza Bydgoszcz - Fala Świekatowo 2:1 (1:1)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO
g. 15 - Sławomir Winiecki (Zamość)

Krajna Sępólno Krajeńskie - Tartak Wudzyn 5:1
g. 15 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota))

Kamionka Kamień Krajeński - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:0
g. 15:30 - Janusz Pajonkowski (Śliwice)

GLKS Anmar Osielsko - Gryf Piaseczno 3:1
g. 7 - Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)

Victoria Koronowo - Victoria Niemcz 0:0
g.15 - Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)

Niedziela
GLKS Dobrcz Rawys - CEO Raciąż 1:7
g. 14:30 - Radosław Papierowski (Czapelki)

1. Zawisza Bydgoszcz 9 24 37-5
2. Fala Świekatowo 9 22 28-9
3. Tucholanka 9 19 26-13
4. Kamionka Kamień 9 17 18-13
5. GLKS Anmar Osielsko 9 16 28-18
6. Krajna Sępólno 9 16 24-20
7. Victoria Koronowo 9 15 17-11
8. Rawys CEO Raciąż 9 14 37-15
9. Victoria Niemcz 9 10 13-21
10. GLKS Dobrcz 9 9 12-28
11. LZS Piaseczno 9 8 18-28
12. Dąb Potulice 9 5 15-35
13. Myśliwiec Gostycyn 9 2 4-25
14. Tartak Wudzyn 9 2 11-44

Grupa II Bydgoszcz
Sobota
Kujawy Markowice - KS Brzoza 1:3
g. 15 - Robert Pasek (Toruń) Mateusz Koniuszek (Toruń)

Zootechnik Kołuda Wielka - Goplania Inowrocław 1:4 (0:4)
g. 14 - Michał Chrzanowski (Piechcin)

Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:4
g. 15 - Szymon Lewandowski (Pakość)

BOSiR/LKS Dąb Barcin - Mikrus-Gesal Szadłowice 5:1
g. 15 - Edward Przybysz (Inowrocław)

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Zagłębie Piechcin 2:0
g. 15 - Mirosław Oparczyk (Zamość)

Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Piast Kołodziejewo 1:4 (1:1)
g. 15 - Sebastian Szubski (Kowal)

Noteć Gębice - Czarni Wierzchosławice 6:0
g. 15 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)

1. Goplania Inowrocław 9 24 39-13
2. KS Brzoza 9 24 29-12
3. Sparta Janowiec 9 22 24-6
4. Dąb Barcin 8 16 26-11
5. Piast Kołodziejewo 8 13 20-20
6. Pałuczanka Żnin 8 12 16-14
7. Zagłębie Piechcin 9 11 22-21
8. Noteć Gębice 8 9 19-16
9. Burza Nowa Wieś 8 9 18-20
10. Kujawy Markowice 8 9 14-19
11. Mikrus Szadłowice 9 8 15-25
12. Kuj. Pog. Jeziora Wielkie 9 7 20-31
13. Zootechnik Kołuda 8 7 11-22
14. Znicz Rojewo 8 6 7-27
15. Czarni Wierzchosławice 8 3 13-36

Grupa Toruń
Sobota
Cyklon Kończewice - GKS Pogrom Zbójno 5:2
g. 15 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)

Zamek Bierzgłowski - Victoria Czernikowo 2:1
g. 15 - Magdalena Krzemińska (Unisław)

Unislavia Unisław - Kasztelan Papowo Biskupie 3:0
g. 15 - Jan Wilczewski (Bydgoszcz)

LZS Bobrowo - Węgrowianka Węgrowo 1:0
Krzysztof Kaczmarek (Toruń)

Stal Grudziądz - Olimpia II Grudziądz SA 2:1
g. 14 - Paweł Sarnowski (Brodnica)

Unia Wąbrzeźno - Piast Łasin 5:0
g. 15 - Andrzej Keński (Chełmża)

Gwiazda Starogród - LZS Świedziebnia 1:2
g. 16 - Maciej Ardanowski (Toruń)

Niedziela
GKS Błękitni Podwiesk - LKS Pomowiec Kijewo Królewski 1:2
g. 14 - Mateusz Wróblewski (Obrowo)

1. Cyklon Kończewice 10 26 36-5
2. Unia Wąbrzeźno 10 25 37-3
3. Unislavia Unisław 10 25 19-9
4. LZS Świedziebnia 10 17 29-14
5. Victoria Czernikowo 10 16 18-12
6. Zamek Bierzgłowski 10 15 19-23
7. Stal Grudziądz 10 13 15-16
8. LZS Bobrowo 10 13 13-14
9. Węgrowianka Węgrowo 10 13 15-19
10. Gwiazda Starogród 10 11 16-22
11. Olimpia II Grudziądz 10 11 14-22
12. Piast Łasin 10 11 10-22
13. Błękitni Podwiesk 10 11 18-34
14. Pomowiec Kijewo 10 8 19-28
15. Pogrom Zbójno 9 5 11-18
16. Kasztelan Papowo 9 4 3-30

Grupa I Włocławek
Sobota
MGKS Lubraniec - Wzgórze Raciążek 0:4 (0:0)
Bramki: Denis Olejnik 2 (52, 74), Piotr Haberski (61), Stanisław Chojnacki (67).
g. 16 - Mateusz Halulko (Włocławek)

Niedziela
Start Stawki - Unia Choceń 1:5 (1:5)
Bramki: Arkadiusz Szreiber (9) - Hubert Machalski 2 (7, 40), Michał Dziedzic-Kamiński (11), Maciej Małecki (17), Mateusz Malinowski (44)
g. 11 - Krzysztof Olszewski (Kruszyn)

Sadownik Waganiec - Unia Leszcze 1:0 (0:0)
Bramka: Dominik Butlewski (80-wolny)
g. 12 - Damian Ruczewski (Włocławek)

Piast Bądkowo - Zgoda Chodecz 2:1 (2:1)
Bramki: Radosław Krępeć (20), Marcin Chlewicki (34) - Piotr Zagórski (40)
g. 14 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)

Orzeł Służewo - Kujawy Kozy 1:0 (1:0)
Bramka: Kacper Urbański (5)
g. 15:30 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)

1. Orzeł Służewo 8 19 29-9
2. Kujawy Kozy 8 18 23-9
3. Unia Choceń 8 18 42-13
4. Sadownik Waganiec 8 17 17-13
5. Wzgórze Raciążek 8 15 20-17
6. MGKS Lubraniec 8 11 21-16
7. Piast Bądkowo 8 10 13-17
8. Zgoda Chodecz 9 10 24-28
9. Unia Leszcze 7 4 9-21
10. Tęcza Topólka 7 3 11-32
11. Start Stawki 9 3 8-42

Grupa II Włocławek
Sobota
Wiślanin Bobrowniki - Mień Lipno 0:5 (0:2)
Bramki: Hubert Kotkiewicz 2 (10, 55), Cezary Uzdowski 2 (25, 72), Kamil Markowski (47-karny)
g. 15 - Wojciech Winnicki (Plebanka)

Victoria Smólnik - Kujawiak Kruszyn 2:5 (1:3)
Informuje Artur Piotrowski
90 - koniec
GOOOL 66 - Błaszczyk 2:5
GOOOL 58 - Łukasz Zajączkowski 2:4
GOOOL 53 - Filip Szymański 2:3 samobójcza
45 - 1:3, przerwa
GOOOL 36 - Konrad Błaszczyk 1:3
GOOOL 30 - Piotr Janowski głową 1:2
GOOOL 26 - Dominik Chojnacki 0:2
GOOOL 12 - Marcin Białkowski 0:1
g. 16 - Filip Krzywicki (Włocławek)

Niedziela
Tłuchowia Tłuchowo - Orion Popowo 3:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Uczciwek (23-karny), Radosław Buraczyński 2 (72, 90) - Krzysztof Szychulski 2 (54, 81)
g. 11 - Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)

Wicher Wielgie - LKS Grot Kowalki 3:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Kosowski (40-karny), Łukasz Maciejewski (69), Dariusz Chyla (89).
g. 14 - Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń n/W.)

1. Kujawiak Kruszyn 8 15 23-18
2. Wicher Wielgie 7 15 16-7
3. Grot Kowalki 8 14 19-20
4. Tłuchowia Tłuchowo 8 12 13-15
5. Skrwa Skrwilno 8 12 16-15
6. Wiślanin Bobrowniki 7 8 11-17
7. GKS Fabianki 6 7 12-16
8. Orion Popowo 6 7 10-15
9. Mień Lipno 7 7 15-12
10. Victoria Smólnik 7 6 14-24

WYNIKI 8. KOLEJKI A KLASY KPZNP - TUTAJ

WYNIKI 11. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 11. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI 10. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 1 - TUTAJ

WYNIKI 10. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI 9. KOLEJKI MECZÓW W A KLASIE KPZPN - TUTAJ

Wideo. Sadownik - Kujawy 3:2

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.