(© KPP Aleksandrów Kujawski)

Jak co roku aleksandrowscy policjanci wezmą udział w akcji „Znicz”. Są to działania trwające w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Na drogach, w okolicach cmentarzy będzie więcej policjantów. Przyjezdni mogą się spodziewać wzmożonych kontroli prędkości i trzeźwości.

Jak co roku aleksandrowscy policjanci wezmą udział w akcji „Znicz”. Na drogach, w okolicach cmentarzy będzie więcej policjantów. Przyjezdni mogą się spodziewać wzmożonych kontroli prędkości i trzeźwości.

Od 27 października do 02 listopada w ramach policyjnej akcji "Znicz" policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim przeprowadzą wzmożone działania, celem zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu aleksandrowskiego. W związku ze wzmożonym ruchem w tych dniach pamiętajmy o podstawowych zasadach, które są najczęstszymi przyczynami wypadków.

Policjanci drogówki przypominają: dostosuj prędkość do warunków drogowych; włącz światła mijania; odpocznij po długiej trasie; za kierownicę wsiadaj trzeźwy; zwracaj uwagę na znaki drogowe, mogą być zmiany; parkuj w miejscach wyznaczonych, nie utrudniaj przejazdu innym kierowcom; nie zostawiaj cennych przedmiotów w pojeździe na widoku.

Będą dwie zmiany organizacji ruchu na terenie powiatu aleksandrowskiego dnia 1 listopada 2017 roku:

• na ul. Targowej w Aleksandrowie Kujawskim – ruch jednokierunkowy, wjazd z ul. Chopina i wyjazd ul. Kasztanową

• na ul. Kasztanowej w Aleksandrowie Kujawskim – ruch jednokierunkowy, wjazd ul. Targową i wyjazd ul. Salezjańską

Jedna zmiana organizacji ruchu na terenie Bądkowa:

• na ul. Wiejskiej w Bądkowie - ruch jednokierunkowy, wjazd z ul. Włocławskiej do skrzyżowania w miejscowości Olszynka.


INFO Z POLSKI 19.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!