W McDonald's znajdziemy wegańskiego burgera! Kiedy pojawi się w Warszawie? W McDonald's znajdziemy wegańskiego burgera! Kiedy pojawi się w Warszawie?

(© https://pixabay.com)

Głośno jest o fińskim mieście Tampere. Wszystko za sprawą tamtejszej restauracji McDonald's, która wprowadziła do menu wegańskiego burgera. Jeśli kanapka się przyjmie, niewykluczone, że pojawi się także w innych krajach. Na razie zbiera same dobre opinie!

Kurczaki, hamburgery, cheeseburgery, frytki i sałatka z gęstym sosem. Choć McDonald's co jakiś czas ubogacał swoje menu, nowe propozycje powielały niewiele różniły się od poprzednich. Nikt nie podejrzewał więc, że popularna restauracja wpadnie na pomysł stworzenia kanapki dla wegan!

McVegan to kanapka, w której znajduje się kotlet sojowy i wegański bekon oraz, klasycznie, pomidor, pomidory i pikle. Można jej spróbować do końca listopada.

Jeśli klienci polubią nowe danie, wejdzie ono do szerszej sprzedaży. Możliwe też, że pojawi się w innych krajach. Pierwsi konsumenci są zachwyceni! Czekamy na kanapkę wegańską w naszym kraju.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!