Wyszukiwarka KAYAK.pl obchodzi pięciolecie obecności w Polsce. Z tej okazji jej eksperci porównali trendy podróżnicze Polaków z ostatnich lat oraz sprawdzili, jakie kierunki będą najpopularniejsze w przyszłym roku. Zaskoczeni? Kliknij w zdjęcie, aby uruchomić raport.


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lilaponiatowiak@...

Dlatego w tym roku mój wybór padł na Malediwy. Co prawda musiałam odłożyć więcej pieniędzy niż zazwyczaj ale myślę, że tak cudowne miejsce jest warte każdej sumy. Znalazłam bardzo fajną ofertę na biurze podróży Konsorcjum.pl i lecę razem z nimi. Zakwaterowanie bedę mieć w bungalowach na wodzie - jestem bardzo podekscytowana! Ogólnie czego chcieć więcej niż błękitna woda i piaszczyste plaże? Chyba tylko obecność drugiej połówki byłaby taką kropeczką na i :)

Syska (gość)

Dla mnie wakacje to niemal święty czas. Komfort jest dla mnie bardzo ważny - ograniczam stres do minimum i jeżdżę tylko na zorganizowane wakacje. Ostatnie cztery sezony z netholiday. Do tej pory nie mam powodów do narzekań:)

Karolina

Nie czuję potrzeby spędzania wakacji za granicą. Zazwyczaj zostaję w Polsce. W tym roku, jak w zeszłym planuję udać się do Aquarius SPA w Kołobrzegu. To świetny hotel ze SPA. Tutaj nie ma obawy, że urlop będzie nieudany, bo jeśli pogoda za oknem nie dopisuje, można skorzystać z różnych zabiegów, albo zostać w pokoju, które notabene są ekstra wyposażone.

Piotrek (gość)

JA polecam fajne miejsca z dala od tłumów i z możliwością taniego lotu. 1. Santander oraz Bilbao (Wizzair można trafić lot za 100 zł) oraz Włochy-Bari (także Wizzair), mało turystów, piękna pogoda i sporo atrakcji. Opis na www.cozwiedzisz.pl

IwonkaB (gość)

Czekam zawsze na wakacje z niecierpliwością. Ze względu na sytuację rodzinną mogę sobie pozwolić na jeden wyjazd w roku(!). Dlatego też dokładam wszelkich starań, by moje wakacje były udane. Wybieram zorganizowane wyjazdy, przez ostatnie trzy lata net holiday, do tej pory na żaden nie mogłam narzekać.

Marzena (gość)

Ja na wakacje najchętniej wybieram egzotykę i zawsze to są kierunki oblegane jednak nieco mniej, w tym roku jedziemy z Itaką na Wyspy Zielonego Przylądka i to jeszcze zimą bo tam cały czas temperatura oscyluje wokół 30 stopni więc nie trzeba celować jakoś szczególnie urlopowy sezon co też jest niewątpliwie zaletą