Ponad 400 skontrolowanych kierowców. To efekty działań wymierzonych przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Godny podkreślenia jest fakt, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Radziejowscy policjanci ogniwa ruchu drogowego, wspierani przez funkcjonariuszy z posterunku w Piotrkowie Kujawskim prowadzili dzisiaj (9.10.2017r.) działania pod kryptonimem "Trzeźwy kierujący”.

Policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości od 5 do 9 kontrolowali stan trzeźwości kierowców. W wybranych miejscach na terenie powiatu, sprawdzali użytkowników dróg. Główny nacisk kładli na stan trzeźwości kierowców. Kontrolowali także stan techniczny pojazdów oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W trakcie działań skontrolowano 445 kierujących, wszystkich sprawdzono pod kątem trzeźwości, zatrzymano 3 dowody rejestracyjne oraz nałożono 12 mandatów karnych.

Koordynatorem i nadzorującym akcję na terenie pow. radziejowskiego był kierownik ogniwa ruchu drogowego KPP Radziejów asp. Emil Czynszak.

„Trzeźwy kierujący” to cykliczne działania policjantów mające na celu eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących oraz poprawę bezpieczeństwa na drogach powiatu.INFO Z POLSKI 5.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: