Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty opublikowało zatwierdzoną listę stypendystów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016. W gronie 219 stypendystów, są uczniowie z naszego regionu.
Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom w rejonu włocławskiego odbędzie się 27 listopada o godz.11:00 w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej, przy ul. Bechiego.
WŁOCŁAWEK
Weronika Jóźwiak (V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki, Włocławek ul.Leśna 1A)
Kamil Łączkowski (Technikum nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki, Włocławek ul.Leśna 1A)
Szymon Grzelak (Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, Włocławek ul.Toruńska 77/83)
Monika Rogowska (II Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika, Włocławek)
Weronika Przybyszewska (I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej, Włocławek ul.Mickiewicza 6)
Dominika Joanna Nowicka (Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza, Włocławek ul.Łęgska 26)
Kornelia Wasilewska (Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pieknych we Włocławku, Włocławek ul.Zapiecek 4)
Paweł Zaranek (Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego we Włocławku, Włocławek ul.Chmielna 24)
Aleksandra Żelazek (Technikum nr 1 we Włocławku, Włocławek ul.Nowomiejska 25 )
Julia Safandowska (III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku, Włocławek ul.Bechiego 1)
Dawid Świerkowski (Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego przy Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku, Włocławek ul.Okrzei 94A)
Sylwia Michalak (Niepubliczne Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Włocławek ul.Okrzei 94A)
Kamil Jankowski (Technikum nr 6 w Zespole Szkół Technicznych, Włocławek ul.Ogniowa 2)
Konrad Bona (Technikum nr 2 w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku, Włocławek ul.Bulwary im.marsz.J.Piłsudskiego 4)
Żaneta Kaczmarek (Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych, Włocławek ul.Bukowa 38/40)
Bożena Górska (IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 4, Włocławek ul.Kaliska 108 )
ALEKSANDROW KUJAWSKI
Marcin Góralski (Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda, Aleksandrów Kuj. ul.Chopina 24)
Joanna Michalska (Publiczne Technikum, Aleksandrów Kuj. ul.Wyspiańskiego 4 )
CIECHOCINEK
Afrodyta Drążkowska (Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Ciechocinku, Ciechocinek)
RADZIEJÓW
Dominika Orzechowska (Liceum Ogólnokształcące im.Władysława Łokietka w Radziejowie, Radziejów ul.Szkolna 12)
Patryk Kowalski (Technikum Zawodowe, Radziejów ul.Kościuszki 58)
Daria Albertyńska (Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce)
Justyna Rejman Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
LIPNO
Dominika Maria Zagórska (I Liceum Ogólnokształcące PUL w Lipnie, ul.Szkolna 6)
Aleksandra Piotrowska (Liceum Ogólnokształcące, Skępe ul.Wymyślińska 2 115)
Iwona Łukaszewska (Technikum Informatyczne, Skępe ul.Wymyślińska 2)
Joanna Gachewicz (Technikum Żywienia, Dobrzyń nad Wisłą ul.Szkolna 5)
IZBICA KUJAWSKA
Konrad Sadowski (Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej, Izbica Kujawska ul.Nowomiejska 5)
Nazwiska wszystkich stypendystów z naszego województwa dostępne są: TUTAJ
Akcja cyberpolicji z Gdańska: podejrzani oszukali 300 osób
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?