Sparing Kujawiak Lumac Kowal - Orzeł Agropol Służewo 1:1 [zdjęcia]

Online
W niedzielnym meczu kontrolnym Kujawiak Lumac Kowal zremisował z Orłem Agropol Służewo 1:1.

Kujawiak Lumac Kowal - Orzeł Agropol Służewo 1:1 (0:0)**
Bramki: Vitali Shvets (90, wolny) - Michał Witkowski (80)

W 68 minucie po faulu w polu karnym na Piotrze Szablewskim sędzia podyktował rzut karny dla Kujawiaka, ale Arkadiusz Suchomski nie wykorzystał jedenastki, strzelił płasko w lewy róg, a 17 letni golkiper Orła Kacper Buszka obronił, parując piłkę przed siebie, również dobitkę Suchomskiego obronił przenosząc piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. Gola dającego remis Kujawiakowi strzelił w 90 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego z linii pola karnego w lewy róg Witali Shvets.