Rozkład jazdy MZK Bydgoszcz - ZDMiKP Rozkład jazdy MZK Bydgoszcz - ZDMiKP

Rozkład jazdy MZK Bydgoszcz - ZDMiKP

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozkład jazdy MZK Bydgoszcz. Zapraszamy do pobrania rozkładu jazdy ZDMIKP w Bydgoszczy. Rozkład można zainstalować i przeglądać OFFLINE.

Wskazówki dotyczące instalacji i użytkowania programu „ZDMIKP" – rozkład jazdy:

Pobierz i zainstaluj program zdmikp.exe.
Uruchom program poprzez kliknięcie ikony „ZDMIKP", utworzonej przez program instalacyjny na pulpicie.
Do prawidłowego działania wymagana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer 5,0 lub nowsza.
Program zoptymalizowany jest do pracy przy rozdzielczości ekranu – 1024*768.
W przypadku problemów z funkcjonowaniem programu należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej.


Rozkład jazdy ONLINE wg linii komunikacyjnej znajdziesz TUTAJ

Rozkład jazdy ONLINE wg przystanku znajdziesz TUTAJ

Rozkład jazdy dla telefonów komórkowych znajdziesz TUTAJ

Wyszukiwarkę połączeń znajdziesz TUTAJ

KRONIKA POLICYJNA


Codziennie rano najświeższe informacje z regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera! Dodaj swój artykuł. Dodaj swoje zdjęcia


Komunikacja

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anonimus (gość)

W związku z usunięciem linii nr 9 Glinki - Stomil pasażerom pozostało korzystanie z tramwaju 4 oraz 6 ( przesiadka ul. Toruńska - Perłowa ). Jakiś mądry pan z MZK przecudownie ułożył rozkład jazdy wymienionych środków komunikacji. Dojeżdżając do miejsca przesiadki linią nr 4 dosłownie widzimy odjeżdżający tramwaj nr 6. Pasażerowie którzy łamiąc sobie nogi aby zdążyć na odjeżdżająca "szóstkę" przeklinają głośno kierowców obydwu linii. W okresie zimowym przy obecnych minusowych temperaturach stanie na przystanku kolejne 15 minut jest naprawdę uciążliwe. Dodatkowo ceny biletów wzrosły....Pozostaje pytanie kto zawinił? Może niech jakiś pracownik MZK wsiądzie rano w tramwaj albo autobus i przejedzie się do pracy zamiast wsiadać w swój nowy samochód który zakupił otrzymawszy podwyżkę za nowy projekt rozkładu jazdy i oceni co dla zwykłego pasażera jest wygodne oraz ile go to kosztuje. Pozdrawiam MZK. Rozżaleni pasażerowie.