zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© naszemiasto.pl)

Policjanci z „patrolówki” w Aleksandrowie Kujawskim zatrzymali 17-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli drogowej.

W minioną niedzielę (15.04.) około godziny 1.00 w miejscowości Rożno Parcele policjanci z aleksandrowskiej „patrolówki” zatrzymali do kontroli kierującego volvo. Samochodem podróżowało 5 młodych mężczyzn. Przy jednym z nich, 17-latku, policjanci znaleźli marihuanę. W trakcie kontroli samochodu policjanci natrafili też na niewielką ilość amfetaminy, która również należała do tego samego mężczyzny.

Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności.


Dlaczego warto nosić odblaski? Mówi Sławek Piotrowski.


Wiadomości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

niechcesięczytaćtychpierdół (gość)

Zabawne jest czytać te wasze sukcesy .... znów ktoś miał 0,04 g środków odurzających ? :)

Doods (gość)

Ciekawe ile zer po przecinku mial dzieciak brawo aleksandrowcy straznicy!!!!! Nic tylko pogratulowac sprytu i zaangazowania !!! Smiac mi sie chce jak czytam te glupoty...

Gorg (gość)

No to będzie miał chłopak udany start kariery zawodowej z wyrokiem na koncie. Brawo III RP, tak wychowujesz przyszłą elitę narodu! III RP to parodia republiki bananowej.