Piłkarski weekend w regionie. Terminarz i obsada sędziowska [21/22 października 2017]

Kolejne spotkania w 3, 4 i 5 kujawsko-pomorskiej lidze oraz w A klasach KPZPN przed nami. Przedstawiamy terminarz i obsadę sędziowską spotkań rozgrywanych w dniach 14-15 października 2017 roku oraz linki do wyników i relacji na żywo.

WYNIKI 12. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 12. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI 11. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 1 - TUTAJ

WYNIKI 11. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI 10. KOLEJKI MECZÓW W A KLASIE KPZPN - TUTAJ

III liga - grupa 2 - 12. kolejka
Sobota
Świt Szczecin - Sokół Kleczew, 13 - Jewgienij Adamonis (Gdańsk)
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp., 14 - Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)
Górnik Konin - Elana Toruń, 14 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)
Wda Świecie - GKS Przodkowo, 14 - Michał Szmytke (Poznań-Grunwald)
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Lech II Poznań, 15 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Wierzyca Decka Pelplin - Włókniarz 1925 Kalisz, 15 - Maciej Lanckowski (Toruń)
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin, 15 - Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia, 18 - Karol Arys (Szczecin)
Niedziela
Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino, 11 - Łukasz Wilk (Stargard)

IV liga kujawsko-pomorska - 12. kolejka
Sobota
Polonia Bydgoszcz - Start Warlubie, 11 - Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Legia Chełmża - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 12 - Łukasz Boinski (Sadki)
Chemik Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska, 14 - Mariusz Korpalski (Toruń)
Sparta Brodnica - Lider Włocławek, 14 - Sławomir Winiecki (Zamość)
Notecianka Pacio Pakość - Cuiavia Inowrocław, 15 - Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin, 15 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Pogoń Mogilno - Sokół Radomin, 15 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Wisła Nowe - Unia Janikowo, 15 - Tomasz Perliński (Włocławek)
Niedziela
Kujawiak Lumac Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 15 - Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)

V liga kujawsko-pomorska - 11. kolejka
Grupa I
Sobota
KS Łochowo - POL-OSTEG Pomorzanin Serock, 11 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Mustang Ostaszewo - Gryf Sicienko, 11 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Budowlany KS Bydgoszcz - Drwęca Golub-Dobrzyń, 12 - Artur Żeliszczak (Toruń)
Start Eco-Pol Pruszcz - Flisak Złotoria, 15- Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Wojownik Wabcz - Grom Więcbork, 15 - Dariusz Wienconek (Włocławek)
Iskra Ciechocin - Radzynianka Radzyń Chełmiński, 15 - Paweł Sarnowski (Brodnica)
Tor Laskowice - Promień Kowalewo Pomorskie, 15 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Victoria Lisewo - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń, 15:30 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)

Grupa 2
Sobota
Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo, 11 - Bartosz Hebda (Wierzbiczany)
Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny, 14 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie, 14 - Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Start Radziejów - Gopło Kruszwica, 15 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Piast Złotniki Kujawskie - Wisła Dobrzyń n/Wisłą, 15 - Piotr Nowicki (Janikowo)
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek, 15 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Włocłavia Włocławek - Lubienianka Lubień Kujawski, 16:30 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Niedziela
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski , 15 - Patryk Walczak (Kruszwica)

A klasy KPZPN - 10. kolejki

Grupa I Bydgoszcz
Sobota
Rawys CEO Raciąż - Myśliwiec Gostycyn, 15- Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Kamionka Kamień Krajeński - GLKS Dobrcz, 15 - Tomasz Linke (Tuchółka)
Fala Świekatowo - Krajna Sępólno Krajeńskie, 15 - Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
GLKS Anmar Osielsko - Zawisza Bydgoszcz, 15 - Bartosz Hak (Królikowo)
Niedziela
Tartak Wudzyn - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 14 - Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Gryf Piaseczno - Victoria Niemcz, 15 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Dąb Potulice - Victoria Koronowo, 15 - Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)

Grupa II Bydgoszcz
Sobota
Sparta Janowiec Wielkopolski - BOSiR/LKS Dąb Barcin, 12 - Gerard Gólcz (Pakość)
KS Brzoza - Zootechnik Kołuda Wielka, 12.30 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Znicz Rojewo - Noteć Gębice,14- Patryk Wódkowski (Żnin)
Piast Kołodziejewo - Czarni Wierzchosławice,15 - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Mikrus-Gesal Szadłowice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka,15 - Paweł Trzeszczkowski (Toruń)
Goplania Inowrocław - Pałuczanka Żnin, 15- Piotr Pankowski (Kruszwica)
Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawy Markowice, 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)

Grupa I Toruń - 11. kolejka
Sobota
Victoria Czernikowo - Unislavia Unisław, 14 - Agnieszka Kostyra (Toruń)
GKS Pogrom Zbójno - Zamek Bierzgłowski, 15 - Krzysztof Doroz (Toruń)
LZS Świedziebnia - Stal Grudziądz, 15 - Paweł Polikowski (Chełmża)
Węgrowianka Węgrowo - Gwiazda Starogród, 15:30 - Jakub Szuprytowski (Świecie)
Kasztelan Papowo Biskupie - GKS Błękitni Podwiesk, 15 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Niedziela
Piast Łasin - Cyklon Kończewice, 14.30 - Marcin Szkodziński (Grębocin)
Olimpia II Grudziądz SA - Unia Wąbrzeźno, 14 - Mariusz Orzechowski (Dobre)
LKS Pomowiec Kijewo Królewski - LZS Bobrowo, 15 - Wojciech Wyka (Toruń)

Grupa I Włocławek
Sobota
Wzgórze Raciążek - Orzeł Służewo, 15 - Krzysztof Budzinski (Lipno)
Unia Choceń - Sadownik Waganiec, 16 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Tęcza Topólka - Start Stawki, 16 - Jarosław Barczak (Włocławek)
Niedziela
Kujawy Kozy - Piast Bądkowo, 11 - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Unia Leszcze - MGKS Lubraniec, 15 - Robert Jędrzejczak (Ściborze)

Grupa II Włocławek
Sobota
LKS Grot Kowalki - Victoria Smólnik, 15 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Mień Lipno - Wicher Wielgie, 15 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
GKS Fabianki - Tłuchowia Tłuchowo, 16 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Niedziela
Orion Popowo - Wiślanin Bobrowniki, 15 - Marcin Skowroński (Plebanka)
Awansem (11. kolejka)
Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn, 13 - Piotr Ciesielski (Włocławek)

Skrót meczu Lider - Chełminianka 1:0

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.