Wkrótce w Polsce będzie można obejrzeć wyjątkowe show, w którym muzyka i taniec łączą się ze sztuką iluzji i bardzo łatwo stracić poczucie co tak naprawdę jest rzeczywistością... Do magicznego świata przeniosą nas tancerze. Show Red Bull Flying Illusion będzie można obejrzeć 3 i 4 listopada w Warszawie a my tymczasem pokazujemy, jak wyglądały akrobatyczne popisy w innych krajach.

- Dwunastoosobowa ekipa Flying Steps z Berlina pokaże na warszawskim Torwarze, że różne style taneczne świetnie współgrają nie tylko z muzyką, ale także z imponującą produkcją, nowoczesną oprawą wizualną, która obejmuje wizualizacje, projekcje 3D, grę światłem oraz iluzje tworzone za pomocą wszystkich powyższych narzędzi - zapowiadają organizatorzy.Więcej informacji i bilety znajdziecie na stronie www.redbullflyingillusion.pl.

Red Bull Flying Illusion będzie można oglądać w piątek, 3 listopada, godz. 20:00 (premiera) i sobotę, 4 listopada o godz. 16:00 i godz. 20.00 Hala Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa.


Zobaczcie też: Cacofonia Milano. Biznes dwóch sióstr ze sztuką w roli głównej [ZDJĘCIA, WIDEO]


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oszczędny (gość)

Podpowiem, że bilety można kupić dużo taniej na portalu aukcyjnym albo ogłoszeniowym :)