O to - dlaczego obcokrajowcy decydują się na Polskę, co im się u nas podoba, a co przeszkadza - zapytał Monster Talent Sourcing Services, a wyniki przedstawił w raporcie „Skuteczne sposoby na rekrutacje językowe”. Kliknij w zdjęcie, aby uruchomić podsumowanie. Są zaskakujące!


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marek (gość)

@PanJan - Jak mamy się szanować, kiedy nasz polskojęzyczny rząd wpuszcza do Polski niemieckie czołgi, jakie jeszcze niecałe osiemdziesiąt lat temu służyły Niemcom do mordowania naszych rodaków.

PanJan (gość)

Może zamiast narzekać nauczą się podstaw języka polskiego? W Polsce urzędowym językiem jest język polski, nie angielski i nasz język jest najważniejszy. Przyjeżdżasz do Polski na dłużej? Ucz się naszego języka. Polska to nie Bantustan, jesteśmy co raz bogatszym krajem, rozwiniętym społecznie i kulturowo. Nasz język jest co raz ważniejszy w Europie i na świecie, więc zachęcam do nauki, w szczególności Brytyjczyków, oraz Niemców, którzy uparcie uważają że angielski, lub niemiecki powinien znać każdy. Znam język niemiecki i angielski, ale zawsze oczekuję choć minimum starań od obcokrajowców(Zachodnich) w porozumiewaniu się ze mną w Polsce po polsku. Większość Brytyjczyków nie porozumiewa się innym językiem poza ojczystym, Niemcy również i na dodatek są butni. Koniec zabawy. Pokażmy że nasz język się liczy. Szanujmy się.