Chcecie uniknąć rozwodu? Szukajcie partnera w sieci! Chcecie uniknąć rozwodu? Szukajcie partnera w sieci!

(© https://pixabay.com)

Amerykańscy naukowcy przekonują - największe szanse na powodzenie w związku mają te pary, które poznały się w Internecie. Ważne też, aby razem spędzały czas na...wspólnym oglądaniu telewizji.

Każdy z nasz marzy o tym, aby stworzyć trwały i satysfakcjonujący związek. Jak więc uniknąć rozwodu? Według amerykańskich naukowców największe na to szanse mają pary, które poznały się w Internecie (o 25 % mniej rozwodów),

Pierwsze miesiące wspólnego pożycia za nami. Co robić, aby zacieśniać relację? Okazuje się, że warto wspólnie korzystać z mediów! Wspólne czytanie książek, oglądanie filmów czy programów telewizyjnych ma wpływać niezwykle korzystnie na jakość naszej relacji. Dodatkowo, kompensuje nam braki w kontaktach z innymi ludźmi.


Zobaczcie też: Bulwary Wiślane są pełne smaku. Gdzie napełnić brzuch nad Wisłą?


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

adam010@...

Rozwód, prawnik specjalizujacy się w prawie rodzinnym - Kancelaria Prawna 24h - Pomagamy w postępowaniu rozwodowym tel. 728838858 https://kancelariaprawna24h.pl/rozwod-pozew/