Antonówki mistrzami Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu 2016/17 [zdjęcia]

GW/TG
4 lutego, po 2-miesięcznych zmaganiach, w ciechocińskiej Hali Sportowej rozegrano finałową kolejkę rozgrywek V Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu 2016/17.

Zostały rozegrane mecze o miejsca 5, 3 i 1, a układ par był wynikiem wcześniejszych eliminacji fazy grupowej i rundy play-off: Mecz finałowy był powtórką ubiegłorocznego finału, w którym również Antonówki Team pokonały aleksandrowskie Stranieri.

Wyniki
o 1 miejsce: Stranieri Aleksandrów Kuj. - Antonówki Team Ciechocinek.3:5.

o 5 miejsce: Agropol Służewo - Ananaski Team Ciechocinek 5:5 (karne 2:3)

o 3 miejsce: Remspaw Team Waganiec - Wzgórze Raciążek 7:1

Miejsce 7 zajął debiutujący w rozgrywkach CZLF zespół Startu Stawki.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami,a zawodnicy zespołów z miejsc 1-3 otrzymali pamiątkowe medale, ufundowanymi przez UKS Olimpijczyk.

Wyróżniono również zawodników w klasyfikacjach indywidualnych: Najlepszym strzelcem rozgrywek został Łukasz Rutecki (Stranieri), najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Laskowskiego (Remspaw) a zawodnikiem ligi Daniela Matuszaka (Antonówki Team), którzy oprócz statuetek otrzymali pamiątkowe upominki.

Dodatkowo Daniel Matuszak, jako najlepszy zawodnik rozgrywek, otrzymał od Tomasza Śmigielskiego, właściciela serwisu www.wdrodzedoeuropy.pl, organizującego wyjazdy na mecze piłkarskie w Europie, voucher na wyjazd na mecz europejskich rozgrywek.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0